Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Elmaradt a 18. születésnapom...

Elmaradt a 18. születésnapom a járvány miatt, hogyan pótolhatnám?

Figyelt kérdés

Március végén volt a szülinapom, viszont a járvány miatt csak szerényebb módon köszöntöttek fel (a családom).

Alapjáraton nem szoktam ennyire felfújni a dolgot, most sem akartam volna túltolni, de mégis csak egyszer lesz az ember 18, és meg szerettem volna ünnepelni normálisan a barátokkal egy saját szervezésű buli keretében.

Sajnos a járvány miatt le kellett mondani az egészet, és senki nem tudott eljönni (pont akkor vezették be a korlátozást is).

Mivel ez volt társadalmilag normális és elvárt így otthon maradtam. Eleinte nem foglakoztam vele de most már bánom, mert előre elterveztem mindent. :/


2020. máj. 9. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

A születésnapod nem maradt el.

A barátaiddal majd megünnepled, amikor lehetőség lesz rá.

2020. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

"Szerényebb módon köszöntöttek fel", DE felköszöntöttek!!

A bulit a haverokkal megtartod nyáron, még szerencse, hogy már jó előre elterveztél mindent!

2020. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
A 19.-re vagy 20.-ra tervezz nagyobb bulit helyette.
2020. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
28%
csak a 18. születés napod nem zavar hogy más a munkáit veszítik el???
2020. máj. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

Bárcsak ez lenne a legnagyobb problémám!

Minden szülinap egyszer van hiszem nem vagy 2x 16 éves, oké felnőttkor. Felnőtt majd akkor leszel ha önellátó leszel, ünnepeld meg akkor.

2020. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
82%
Mennyire empatikus néhány ember, de tényleg... 😒 Mekkora k*csögök vagytok, szegény kérdező csak egy bulit akart, oké, hogy nektek ez nem fontos, de neki az (volt) nem is értem ha nem tudtok tanácsokat adni miért jöttök ide bunkózni? 😒 Együttérzés 0 (bár nem lepődök meg egy ilyen oldalon)
2020. máj. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
December 23-n születtem, egy szülinapomon.sem tarthattam bulit,még se rinyaltam. mellesleg egész évben 18 éves vagy, majd megtartod maskor
2020. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Tarts bulit utólag a barátaiddal. És ott valósítsd meg, amiket elterveztél.
2020. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem értek itt sok válaszolot, ennyi idősen őtmost ez foglalkoztatja és ez így van rendben.

Nem várható el senkitől hogy a saját vélt vagy valós problaival nem foglalkozzon mert más elvesztette a munkáját vagy beteg lett.

Nekem személy szerint “csak” a fizetésem csökkent meg sem várom el hogy egy számomra ismeretlen ezen sírjon és engem sajnáljon.

Attól meg hogy én rosszabbul keresek a kérdezőnek csak azt tudom kívánni hogy ha lehetősége lesz rá akkor egy nagy bulival ünnepelje meg.

2020. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Hidd el, ha kész pótolod be, az is ugyanolyan jó lesz.

Nekem anno a ballagási ebéd lett elhalasztva, mert nem tudtam volna önfeledten ünnepelni érettségi előtt két nappal, így abban az évben ugyan, de hónapokkal később tartottuk meg és nagyon jól sikerült. Maga az összejövetel a fontos, hidd el, nem pedig az időpont. :-)

2020. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!