Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Elmaradt a 18. születésnapom...

Elmaradt a 18. születésnapom a járvány miatt, hogyan pótolhatnám?

Figyelt kérdés

Március végén volt a szülinapom, viszont a járvány miatt csak szerényebb módon köszöntöttek fel (a családom).

Alapjáraton nem szoktam ennyire felfújni a dolgot, most sem akartam volna túltolni, de mégis csak egyszer lesz az ember 18, és meg szerettem volna ünnepelni normálisan a barátokkal egy saját szervezésű buli keretében.

Sajnos a járvány miatt le kellett mondani az egészet, és senki nem tudott eljönni (pont akkor vezették be a korlátozást is).

Mivel ez volt társadalmilag normális és elvárt így otthon maradtam. Eleinte nem foglakoztam vele de most már bánom, mert előre elterveztem mindent. :/


2020. máj. 9. 14:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%

#10-es vagyok.

*később

2020. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha lemegy a járvány, akkor a szervezésednek csak a pénztárcád szabhat határt... addig meg: én a helyedben kineveznék egy napot, amikor nem csinálok semmit, és aznap kényeztetném magam olyan gourmet dolgokkal, amiket - jó drágán - meg lehet venni egy nagyobb hipermarketben, és szeretem. Nálam: kaviár, lazac, tengeri herkentyűk (meleg baguette-tel isteni - ilyesmiket bármelyik Tesco vagy Interspar hipermarketben kapsz manapság, hipermarket meg minden megyeszékhelyen van), innék hozzá finom bort vagy sört, ha van pasid, csajod, akivel együtt vagy, akkor vele koccintanék, és kész... Aztán a karantén csak nem tart örökké, szerintem nyár végére, ősz elejére talán nagyjából lefújják, vagy még tovább lazítják, és akkor összecsődíteném a bagázst, és - ez pénztárcafüggő, hogy hány emberrel és mit engedhetsz meg magadnak - leülnék vagy egy kávéra, vagy otthon csinálnék szenyót, vagy - megintcsak ha már nincs ez a cirkusz - elmennék egy, az igényeimhez és a pénztárcámhoz igazított árszínvonalú étterembe.
2020. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
56%

Hasonlóan jártam en is, de ugy gondolom be lehet pótolni később.

Egyébként en bulit a 20.szülinapomra tervezek, mert szamomra az a belépés a felnőtt korba, nem a 18 hiszen végülis meg mindig tinédzser vagy 😃

2020. máj. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem és tesómnak is a járvány közepén volt a szülinapunk. Amint megoldható megtartjuk az elmaradt ünneplést.
2020. máj. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
En special utalom a szuletesbapokat de szerintem nem maradtal le semmirol a szulinap az szulinap az a te napid es ezt semmi nem veheti el toled meg ez a jarvany sem attol meg hogy kesobb lesz megunnepelve attol meg ez nem valtoztat majd semmit erezd aznap csodalatosan magad es akkor mar is karpotolva vagy
2020. dec. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!