Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 30 éves nőnek mi lenne az...

30 éves nőnek mi lenne az ideális ajándék születésnapra ?

Figyelt kérdés
A keret 50.000.-Ft
2020. máj. 14. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Minden 30 éves nő ugyanannak örülne, csak az lenne az ideális mind az 50 milliónak. Hogy mi az? Titok!
2020. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
60%
Talán valami ékszer, ha hord és szereti persze.
2020. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
En most egy goPro-nak orulnek pl.
2020. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Ez az adott 30 éves nőtől függ...


Nem ismered? Nem tudsz róla semmit? Ez esetben - ha pl. bulira vagy hivatalos, de egyébként kvázi idegen - elég bonbont és/vagy virágot vinned.


Ha pedig közeli ismerős, barát vagy esetleg rokon, akkor nyilván tudnod kell róla valamit. Ha ezt megosztod velünk, jobban tudunk mi is segíteni.

2020. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Hát ezt így általánosságban szerintem lehetetlenség megválaszolni. Vagy jó választ adni rá. Egyrészt attól is függ, hogy milyen kapcsolatban álltok, mennyire ismered, stb.


Esetleg próbálj meg kiindulni abból, hogy mit csinál szívesen a szabadidejében, és ahhoz kapcsolódó dologgal meglepni.

Vagy ajándékozz élményt, pl. közös állatkert, mozi, színház, koncert, vagy bármi, amit szeret. Ezt sem kell feltétlenül úgy, hogy veszel egy ajándékutalványt, lehet jelképesen is.

Én pl. most a húgomnak az 1. képhez hasonló dobozt készítettem születésnapjára ( [link] belül pedig kézzel szépen ki volt dekorálva és bele volt írva, hogy "A doboz tulajdonosa jogosult egy állatkerti kirándulás igénybevételére" meg hogy "Beváltható bármeddig és bármikor előzetes egyeztetés alapján".

És nagyon örült neki. Ebből pl. nálunk közös program lesz. :)


Nővérem 30. születésnapjára pedig azt találtuk ki, hogy 30 db apróságot kap. (Meg hát az is meglepi volt, hogy ott voltunk 250 km-ről, titokban.)

Akkoriban kezdtem el varrógéppel varrni, így az ajándékok egy részét úgy készítettem (pl. zsebes bevásárló szatyor, díszpárnahuzat, kis neszesszer, stb.), másik része pedig olyan volt, ami egyrészt mindennapokban használható, pl. könyv, zseblámpás kulcstartó, ill. feltöltöttük a szatyrot pl. kedves mintájú 10 darabos papírzsepivel, dekoratív tollal, notesszel, egy jó kézkrémmel, stb.


Remélem tudtam pár ötletet adni, vagy legalább elindítani a gondolatmenetben. :)

2020. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Én ennyi pénzért egy e-olvasónak örültem volna, és azt is kaptam.

De miért gondolod, hogy a te nőismerősöd is ugyanarra vágyik, mint én?

2020. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csokoládészökőkút.
2020. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mivel mindenki más, így mindenki másnak örülne. Én 32 éves vagyok, jelenleg aminek örülnék egy szülinapra például egy wellness ajándékcsomagnak, mert munka, háztartás, gyerek, digitális oktatás mellett, hetek óta a 4 fal között őszintén örülnék, ha csak 1 napra, de végre nem kéne semmit csinálnom, hanem csak "kényeztetést" kapnék. De ennek a pénznek is örülnék mondjuk utalvány formájában, amit egy üzletben levásárolhatnék és elkölthetném ruhára, meg cipőre. :D
2020. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered, akkor inkább valamilyen utalvány.

De ha nem ismered, kár ekkora összegben ajándékozni.

2020. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Kije vagy? Ezt tőled kapná? Vagy közös családi ajándék?

Van, amire konkrétan vágyik?

Ez egy szép kerek szám. Én egy nagyobb bulit szerveznék, családdal, barátokkal. Torta, díszek, mindenféle 30-as számok, lufik.

Ajándék lehet ékszer, parfüm, táska. Vagy valamilyen élmény. Vagy ezeknek a kombinációja.

2020. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!