Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 30 éves nőnek mi lenne az...

30 éves nőnek mi lenne az ideális ajándék születésnapra ?

Figyelt kérdés
A keret 50.000.-Ft
2020. máj. 14. 14:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
Hát minimum 25 centi hosszú és jó vastag.
2020. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
49%
Szerintem egy kényeztető masszázsnak biztosan örülne és még a keretből is maradna bőven :-) Tudok jó masszőrt ajánlati, ha érdekel.
2020. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

30 éves koromban a barátaim vettek pár doboz négercsókot vagy habcsókot, olyan csokis-habos édességet és mindegyikbe szúrtak egy gyertyát... na, én pl. annak nagyon örültem, pedig a te keretedhez képest filléres ajándék.

De ennyi pénzért én örülnék most pl egy edény-készletnek, szívesen vennék egy kontakt-grill készüléket is, vagy egy bőrönd-szettet. Nekem ezek hiányoznak most az életemből (vagy ezeket kellene felújítani).

2020. máj. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amit szeretne
2020. máj. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
ne haragudj, de ha nem tudod, akkor valószínüleg nem vagytok annyira jóban. vegyél neki egy kicsit márkásabb doboz csokit, esetleg egy üdvözlőkártyát is írhatsz neki. ha nem ismered, nem kell ennyit költeni rá
2020. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!