Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyumnak a szülinapjára?

Anyumnak a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Anyum július elején lesz 40 éves. Külföldön lakunk, úgyhogy arra gondoltam, hogy a rokonoktól és a barátaitól kérnék pár fotót és összevághatnám egy video montázsba. Aztán arra gondoltam, hogy a végére meg bevághatnék pár videót, amit a rokonok/barátok küldenek. Mi a véleményetek? Nem lenne ciki?😂

2020. máj. 17. 09:51
 1/7 anonim válasza:
23%
De ciki lenne szerintem
2020. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Valaki szereti az ilyen nyálas cuccokat, valakit a hideg ráz tőle. Mi nem ismerjük anyádat, neked kell tudni.
2020. máj. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Hat en nem igazan ertekelnem, ha a gyerekem ilyen ajándékkal állna elém hacsak nem 12 éves vagy fiatalabb
2020. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
74%
Szerintem ez jó dolog. Ez nem feltétlenül ciki vagy nyálas, attól függ, hogy konkrétan milyen anyagokról van szó és hogyan csináljátok meg. Mi szoktunk ilyet és hasonló dolgokat (pl. kvízt fotókkal) csinálni a családban és mindig nagy sikere szokott lenni. Mi amúgy soha nem szoktunk régi felvételeket nézegetni, ott porosodnak a fiókban stb., aztán mikor x év után meglátják őket, akkor nagy az öröm, hogy ez is megvan, milyen jó volt, ott az xy stb., szóval jönnek az emlékek, sztorik, nevetünk. Jó szórakozás szokott lenni.
2020. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Te ismered anyukádat; mi nem tudhatjuk, örülne-e neki.

Én nem örülnék ilyennek, én ennél sokkal "praktikusabb" vagyok, mindig ezer dolog van, ami érdekel, amit szeretnék... Annyira sablonosnak érzem, hogy nőknek állandóan ilyen nyálas dolgokat adnak... Én mondjuk "csak" 35 éves vagyok, de biztos, hogy ezerszer jobban örülnék valaminek, ami a hatszázféle hobbimhoz kapcsolódik, vagy még akár annak is, ha nem adnak semmit, de írnak, gondolnak rám... mint egy ilyen "meghatódós" videónak, amivel semmit sem tudok kezdeni.

De hát nem vagyunk egyformák. Te ismered anyukádnak; lehet, hogy ő ettől lesz a világ legboldogabb embere.

2020. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
75%
Támogatom az előző hozzászólók véleményét, nem ismerjük anyukádat. Ha nem is örülne neki (amit személy szerint kétlek), legalább a szándékodat értékelné!
2020. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
56%

Én mindig a szándékot nézem, nem azt, hogy mennyire praktikus kedves ötös, szerintem nem ez a fontos.


Egyébként bár nem ismerjük anyukádat, lehet jó érzés lenne egy ilyen videó neki.

2020. máj. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!