Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vennétek...

Milyen ajándékot vennétek születésnapra a szerelmeteknek aki önkéntes tűzoltó?

Figyelt kérdés
Ajándék ötletek érdekelnek köszönöm

2020. júl. 17. 07:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
A szerelmed, és mégse ismered? Komoly kapcsolat lehet...
2020. júl. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Nos, ha a szerelmem, akkor ismerem és tudom mire vágyik. Amúgy meg rossz a kategória.
2020. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
63%
Tuti hogy a születésnapján is a munkára akar emlékezni?
2020. júl. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
83%

Szegény segitséget kér nem pedig kioktatást🙄

Vegyel neki wellnes kirándulast,pihenésnek mindenki örül.

Vagy esetleg valami programot csinalj neki,vacsit vagy hasonlót:)

2020. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Hogy jön ide, hogy önkéntes tűzoltó? Miért fontos ez a kérdés szempontjából?
2020. júl. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Egy picit több információ kellene. Például az, hogy mégis kb. mennyit szánsz rá, van-e valami hobbija. Mert írhatom, hogy vegyél neki egy profi versenybiciklit, ha nem kerékpározik és amúgy sincs félmilliód rá (irónia, ha valaki nem értené).
2020. júl. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
#4: És ha ezeket mind rühelli a "szerelme"? Ha tényleg ötlet kellene a kérdezőnek, akkor írt volna konkrétumokat: pl. szeret olvasni, vagy gyűjti a méretarányosan kicsi sportautókat és ezekhez szeretne vmi stílusos tárolóvitrint... De nem, nem ír semmit, mert a nevén és munkáján kívül nem tud semmit a "szerelméről"...
2020. júl. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

4!


Az én szerelmem pl épp nem örülne egy welness hétvégének. De hogy őszinte legyek, én sem.

Értelmetlen minden ilyen kérdés, mert nem lehet tudni, hogy adott ember mit szeret. Azt meg megint nem értem, hogy jön ide, hogy önkéntes tűzoltó. És? Én meg önkéntesként idős embereket viszek sétálni. Akkor nekem miylen ajándék való? Járókeret?

2020. júl. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
58%

Egyetértek a #4-essel.(ment a zöld pipa) A kérdező se feltétlen azt mondta hogy a tűzoltózáshoz kell hogy köze legyen. Egy torta talán jó ötlet és esetleg azon megtudnád jeleníteni a tűzoltózást. Akár ostyán(ehető papír) egy róla kinyomtatott kép amin be van öltözve tűzoltó ruhába, akár marcipánból készített tűzoltóautó de ha ezeket nemtartod jó ötletnek akkor ha bemész egy cukrászdába akkor ott a kérésednek megfelelően elég jó tortát rakhatnak össze.

Egy meglepetésbuli ahova néhány barátot hívsz meg esetleg?

Például szerintem az is vicces lenne ha pl(mint ahogy a négyes is mondta) egy wellneshétvégére befizeted magatokat, ennek a 'kuponját' kinyomtatod és sok dobozba becsomagolod. Ezt úgy értem hogy az egészen apró doboz megy egy annál nagyobba és így tovább a végeredmény pedig az lesz hogy egy nagy doboztól kezdődően vicces lesz nézni ahogy a párod kibontja a kicsiig. Ezt egyébknét bármiv ellehet játszani. Na mindegy. Ez az én tanácsom. További szép napot

2020. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Kötött fütyitartót, amire az van ráírva, hogy Slagtartó.
2020. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!