Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ki hol tartotta meg a 18-dik...

Ki hol tartotta meg a 18-dik születésnapját..? És milyen körülmények között.

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 23:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pont nyári melóztam egy konyhán, amit majdnem sikerült felgyújtani xd az egyik lábos alatt nem lett lezárva a gáztűzhely és odaégett, majd meggyulladt. Gyorsan raktam rá egy födőt, hogy hátha elfojtja a lángot, de nem fojtotta el xd szóltam a főnöknek, bejött, levette a fedőt, mindjárt a nagy füst az egész konyhában… ennek ellenére később mondta, hogy menjek haza, pihenjek és este menjek vissza pincérkedni. Mondtam, hogy bocsi, de ma nem tudok. Erre kiakadt, hogy miaz, hogy én nem tudok, én mindig tudok menni. Hát mondom igen, de pont ma van a szülinapom :D végülis elengedte a túlórát és kaptam tőle szülinapomra egy tizest, ami jól jött este, amikor kimentünk a barátaimmal a városba bulizni :D

20/l

2020. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sjsjyj válasza:
Karanténba😂😭
2020. szept. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Egy szombati napon az exemmel, nővérével és aznagyon apukájával Dublinban. Nem egészen így terveztem a szülinapomat, se nem volt rossz.

Rajzos dolgokat ajándékoztak és rendeltünk kaját meg csináltak nekem házikészítésű tortát.

Alkohol fogyasztás gondolata sose volt nagy szám nekem, szóval egy kortyot sem ittam.

2020. okt. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!