Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak a szülinapomon...

Mit csináljak a szülinapomon ha egyedül töltöm?

Figyelt kérdés

Apával élek de nem igazán jövünk ki így az ünneplés kimarad. Barátom nincs, a barátnőim nem érnek rá.

Szerencsére szabadságon vagyok így egész nap itthon lehetek.



29/N


2020. okt. 29. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Próbálj új barátokat keresni, a legjobb szülinapi ajándék amit kaphatsz.
2020. okt. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Kényeztesd magad: forró fürdő, bekuckózás egy jó filmmel, egy pohár ital, egy szelet csoki vagy sütemény...

Boldog születésnapot!

2020. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Bekuckózás a taki alá, megnézni egy jó filmet, olvasni egy jó könyvet és közben borozgatni, nassolni.


Happy!

2020. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Ülj be egy cukrászdába sütizni. Vagy vigyél haza, meg egy kis pezsgőt és kényeztesd magad finomságokkal, közben olvass egy jó könyvet vagy nézz meg egy jó filmet.

De szervezhetsz magadnak szépség napot is, egy arcmasszázzsal vagy testmasszázzsal, utána megcsináltatod profin a hajadat.

2020. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Mikor egyedül töltöttem az életemet jeles napokon mindig elmentem Tisza partra vagy a kert végében van egy hatalmas birs fa az alatt megnyugvásom van szinte érezni hogy ott jó egy könyvel vagy csak merengeni fejben teremteni .
2020. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Mozdulj ki egyedül, ismerkedj. Rengetegszer mentem el bárokba egyedül és mindig volt ott egy társaság akivel eldumálgattunk. Ha más nem akkor a csapossal :D
2020. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Szia neked is ma van a szülinapod? Isten éltessen sokáig :-) Nekem is ma van,hát nem szörnyű, már megint idősebbek lettünk 1 évvel? :-)

29/F

2020. nov. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!