Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tippek szülinapra.Mit csinálja...

Tippek szülinapra.Mit csináljak ha egyedül töltöm a szülinapomat?

Figyelt kérdés

Vágyom egy jó kis szülinapra.

Egyedül töltöm ezt a napot.Párom,barátok dolgoznak és én is,reggel végzem és másnap korán megyek vissza.

Gáz lenne ha egyedül ünnepelnék?Tudom sokan nem is tartják de nekem annyira rossz érzés,hogy telnek az évek és senkinek sem jut eszébe a környezetemben,hogy olyan meglepetés kapjak amilyenre valójában vágyom.Talán magamnak kell teljesítenem és ezért alakult így,hogy pár nap mulva egyedül kell szülinapoznom.

Lufikra és tortára vágyom,évek óta mondogatom,hogy na majd jövőre.

Ötletek? Mit csináljak egyedül?

Egy majdnem 27- éves lány.



2020. júl. 16. 23:07
 1/9 anonim válasza:
100%

Bár ötleteket nem nagyon tudok mondani de ezt kicsit rosszul esett olvasni☹️ Sajnállak...

Mindenesetre hogy valami értelmeset is mondjak én a helyedben elmennék a dm-be vagy a rossmannba és vásárolnék néhány arcmaszkot, arcradírt, fürdőbombát, hajpakolást, körömlakkot stb.ami épp megtetszik na meg persze nasit. És csinálnék egy ilyen saját spa napot amikor nem dolgozol semmit csak egész nap pihensz és lazítassz. Remélem megtudod oldani és jól fog telni a napod. Szia

2020. júl. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég szomorú

Én is minden évben tervezem a tortát magamnak de sosem jön össze de legalább a családom felköszönt

2020. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy,köszönöm a választ.Kencéim vannak othon,fürdőbomba kilőve(zuhanyzóm van) de van othon zuhany bombám és dm-es cuki fátyol maszkom.Ez egy nagyon jó ötlet.Ki csinizem magamat a párom úgy is azt mondta mire hazaér készüljek el mert elvisz vacsizni.

Köszönöm mégegyszer.

2020. júl. 17. 13:28
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

az előbb azt irtad a kérdésben, hogy egyedül töltöd a születésnapodat, most meg azt irod, hogy a barátod elvisz vacsorázni

Akkor meg mit hazudsz?

2020. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

De tényleg, ha a párod este elvisz valahova, akkor azért nem egyedül ünnepelsz. Napközben magadban leszel, azt értem, de akkor meg majd jelentkeznek a családtagok, barátok, rokonok üzenetben, telefonon stb., biztos sokaknak eszébe jutsz.

Pedig azt hittem, találok majd itt jó tippeket :( Nekem ugyanis egy hét múlva lesz, de szingli vagyok, úgyhogy a munka utáni részt tényleg egyedül fogom tölteni.

2020. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

5 bonts fel egy üveg bort aztán idd meg vagy 5-6 sört tolj be, én mindig azt csináltam régebben ha egyedül voltam a születésnapomon és a kutya nem köszöntött fel a rokonaimon kivűl

Aztán részegen és boldogan lefeküdtem aludni

2020. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem hazudtam,nem szokásom.A kérdés írásánal úgy tudtam,hogy egyedül leszek.A párom másnap mondta,hogy készüljek mert ha hazaér elmegyünk vacsizni.

Ugy volt vele töltöm a napot mindig ez van ha a másiknak születésnapja van de lebetegedett a kolégája és be kell mennie helyette.

Nála sosem lehet tudni mikor végez,vártam én már karácsony este az asztalnál 3 órát is.


Inni nem ihatok másnap korán megyek dolgozni.Mellesleg már megvan a programom,orvoshoz kell mennem amivel el is megy az egész délelőtt.


Itt az a gond,hogy van egy elképzelésem amit nagyon szeretnék de sosem jön össze.

Talán nem kellene annyi pinterestes szülinapi képet nézegetnem.

2020. júl. 19. 09:55
 8/9 anonim ***** válasza:

5. vagyok. Kérdező, az utolsó mondattal meg is oldottad a saját problémádat :D

6., hát, köszi, de nekem valahogy nem lesz jókedvem attól, ha egyedül rúgok be.

2020. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazad van 8-as :D
2020. júl. 20. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!