Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szülinapra jelképes ajándék...

Szülinapra jelképes ajándék páromnak?

Figyelt kérdés
Páromnak jövőhéten lesz születésnapja, viszont az ajándékát már megkapta kb. egy hónapja, mert szüksége volt rá. Szeretnék azért valami kis apróságot neki mégis. Olyan jutott eszembe, hogy doboz sörökből tortát, de aztán ezt elvetettem, mert nem is nagyon sörözik, csak nyáron. Gondoltam muffinből rakok össze neki kis tortát, de itthon lesz aznap, meg előtte nap is, úgyhogy nem tudnék neki titokban sütni, nem lenne meglepetés. Ha esetleg van valami jó ötletetek, kérlek ne tartsátok magatokban! Köszönöm :)
2020. nov. 14. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Én a helyedben elvitelre vennék két szelet tortát meg egy szál gyertyát egy cukrászdában :)
2020. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%
Sexy fehernemuben erotikus tanc + pezsgo!
2020. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Istenem, annyira bírom, hogy ha valaki férfinek keres ajándékot akkor minden esetben a szex (mint ajándék) merül fel. Biztos vagyok abban, hogy ezeket a kommenteket kiéheztetett férfiak írják :D

Komolyan, mennyire lenne életszagú, hogy a kérdező a fürdőben titokban szexi fehérneműt húz magára majd kezében egy pezsgővel kimasírozik és nekiáll “szexin táncoli” majd közli, hogy Boldog szülinapot?? Szerintem még elképzelni is vicces, engem a vőlegényem is kiröhögne :D hagyjuk már

2020. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!