Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Egy hét elteltével lehet még...

Egy hét elteltével lehet még szülinapot köszönteni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 29. 17:37
1 2
 11/14 anonim válasza:
Hasznald az én modszeremet. Ket honappal később jutott eszembe. Kepeslapot kuldtem. Elirtam a haz számot de az emelet ajtót nem. A postas igyis megtalalta, címzett pedig majd el olvadt, hogy nem felejtettem el, a postas pedig 2 hónapon at nyomozott hogy megkaphassa
2021. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11, nem baj, hogy van bélyegző rajta a feladási dátummal?
2021. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ki nezegeti azt?
2021. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
En egyszer irtam egy papiralapu kezzel irt szerelmeslevelet egy lánynak. De mielott elkuldtem volna neki - postan - találtam egy szebb lanyt. Mivel mas volt a lany keresztneve kenytelen voltam lemasolni (ujra leirni) az egeszet, csak az o nevevel. Lett is belole egy keteves kapcsolat. Mikor szakitottunk, gondoltam ez bevalt, elkuldom az elozo lanynak is. Csak a datum ugye ket evvel ezelotti volt, le kellett volna ujra masolni ezt is. Majd vegiggondoltam, oke a keresztnev nem lehtlet masik nev, de a datumot ki a franc nezi meg a level aljan??? Igy beraktam azt a levelet egy boritekba s elküldtem a lanynak a rákba, szarni bele alapon. Igazam lett, abbol is lett egy keteves kapcsolat. Nem nezte meg a datumot.
2021. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!