Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Az ünnepek elteltével nem...

Az ünnepek elteltével nem éreztek ürességet? Hogyan, , dolgozzátok fel"?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
De, igen, én már december 25-én is ezt érzem, mert nekem a szenteste az igazi ünnep, és október óta készülök rá (akkor még persze csak gondolatban) mindig, így, mikor vége, hirtelen azt sem tudom, mihez kezdjek. :(
2013. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én most nem. Nem is tudom miért... Mindkét ünnep egész jó volt, semmi extra nem volt. Szilveszterkor nem mentem sehova nem voltam takony részeg és mégis jó volt. Akkor szoktam ürességet érezni, mikor nyári szünet után suliba kell menni. Én azt úgy dolgozom fel, hogy pozitivan állok hozzá. Pl tudom, hogy délután szabad vagyok meg jaj nem is olyan rossz az iskola stb stb.
2013. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Én december 25-e óta kínokat élek át nap mint nap, és még ma sem múlt el. Sajnos pont az ünnepekre gennyes külső hallóárat gyulladást kaptam el, és iszonyú fájdalmaim vannak. Már sokszor attól félek hogy a fülem miatt túladagolom a fájdalomcsillapítókat.. Csak reménykedek hogy az orvosnak lesz igaza és 1 hét múlva már nem lesznek fájdalmaim..
2013. jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
De,nálam a január 1-2-3 mindig szörnyű..Újból belerázódni a szürke hétköznapokba..:(
2013. jan. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nem, en mar alig vartam hogy vege legyen. :D koltozeshez szeretnenk sporolni es a karacsony meg unnepek nem tesznek ennek jot es ilyenkor olyan tavolinak erzem az egeszet. de most majd vegre nem kell annyit kolteni.
2013. jan. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Én nagyon, már akartam is feltenni erről egy kérdést. Teljesen bedepizek. Lehet, hogy szánalmas, de nekem a karácsony a létező kedvenc ünnepem, és már októberben teljesen rákészülök belül, nagyon várom. Amikor pedig vége, olyan rosszul érzem magam, üresnek, visszarázódni a hétköznapokba. Nem jó. Ahogy "öregszem", egyre erősebb ez az érzés. Tavaly meg idén már bőgtem is. Szánalmas vagyok:)
2013. jan. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Semmi hasonlót nem érzek. Nincs mit feldolgoznom.
2013. jan. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Hegsegg válasza:
63%

Igen nagyot, 27-étől volt egy 4 napos programsorozat amiben részt vettem, és ez volt az utolsó programom az évben. Mikor már átjöttünk a határon teljesen úgy éreztem hogy vége is az évnek, és tiszta depresszió voltam még a visszaszámláláskor is. Hajnali "-kor egész felszabadultam, de azóta megint szar. Van egy tanácsom NE aludd ki magad, az depresszióhoz vezet. Én 10.-es vagyok mégis várom a tanítást hogy legyen valami dolgom mert nagy céltalanságot érzek perpillanat.

Sok szerencsét!

2013. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,legalább nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel!:)

Kedves Utolsó!Hogy érted azt, hogy ne aludjam ki magam?Miért ne?

2013. jan. 2. 15:53
 10/18 anonim válasza:
29%

Két éve Édesapám nélkül "ünneplünk", szóval nekem a karácsony is üres azóta. Megveszem a két gyerekemnek amire vágynak, legalább nekik legyen ünnep.

Mióta apám eltávozott, magával vitte Jézust is sajnos.

2013. jan. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!