Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mit adjak barátom...

Szerintetek mit adjak barátom (20 lesz) szulinapjara? Maradt egy hetem. Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Több dolgot is szeret csinálni, szereti nagyon a kocsikat, póker mániás, szeret lőni, illetve szereti a számítógépes játékokat is..Sosem votlam valami nagyokos ajándékozás teren, de nem tudom mi az aminek tényleg örülne is, illetve covid miatt is kivitelezhető lehet..Gondolkoztam élmény ajándékon is...arra is várok ötleteket:) Illetve amire gondoltam még, saját magam készítek ilyen kuponokat amiket nalam válthat be..tudjatok miről beszélek.. pl megsutom a kedvenc ételét, megmasszirozom.. stb. De sajnos nem vagyok eleg kreatív, így ehhez kapcsolódóan is várok ötleteket.

Koszonom a ha elolvastad,és ha időt szántok ram egy válasszal.



2021. márc. 7. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Vegyél neki egy limuzint amiben van pókerasztal, meg gamer számítógép monitorokkal. Lehetőleg több, hogy lehessen lanozni.
2021. márc. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
23%
Ilyen hobbik mellett csak pár prosti hiányzik. Fizesbe egyet neki. A kedvenc hekyéről...
2021. márc. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
kinyithatja bárhol a kama sutrat
2021. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Emberek, hogy lehettek ekkora tapló barmok? De komolyan. Most csak tedd fel magadnak a kérdést: mivel lett nekem ettol jobb?

Barmok.

2021. márc. 7. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
rosszabb nem lett
2021. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha van autója ahhoz tudsz vásárolni.. az én párom oda meg vissza van az autós törölközőért amit kapott tőlem illetve kapott playboyos lábtörlő szettet. Akkor lesz idén AMTS vagy bármilyen autós talira tudsz neki venni jegyet. Ezzel kap egy élményt is kinyomtatod a jegyet aztán nyáron elmentek.(persze ez vírus függő) Akkor póker készletet is tudsz neki venni vannak különlegesek, egyedi szettek (Arany pakli, fekete pakli, átlátszó paklik) vagy vannak szerelem zsetonok. Lövéssel kapcsolatba szintén nézz szét neten lehet-e jelentkezni airsofra vagy paintballra AMI SZINTÉN EGY ÉLMÉNY LESZ akár többen is tudtok jelentkezni. Számítógépes játékkal kapcsolatban pedig ha van valami kedvence nézz utána lehet kapni olyan pólókat, papucsot, bármilyen tárgyat amin a kedvenc játéka van. Vagy egy új fejhallgatónak is lehet örülne. Kuponnal kapcsolatban : Ma kényeztetlek kupon, kedvenc kajád kupon, kívánj valamit kupon, megmasszírozlak kupon, puszi kupon, ölelés kupon, ma nálad alszok kupon, filmezzünk kupon, közös zuhany kupon, számítógépezz kupon(mikor játszat és nem zavarod), meki kupon meghívod a mekibe egy menüre.. ehhez pedig vágsz papírból csíkokat felírod rá a kupon nevét amire beválthatja, díszíted ahogy szeretnéd vagy ami a kuponon van rajzolsz rá, vagy csak becsíkozod, kiszínezed.. majd ezeket egymásba teszed lyukasztóval csinálsz rá az egyik sarkába lyukat összekötöd egy szalaggal.. majd ha beakarja váltani letépi.. neten ehhez is rengeteg inspiráció van.
2021. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
33%
Vegyél neki egy barátnőt aki ennyire hisztis és érti a poént :D gyíkarc
2021. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!