Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mennyire korrekt...

Szerintetek mennyire korrekt egy ilyen "ajándékot" kérni a szülőktől ?

Figyelt kérdés
18 éves leszek nemsokára, és szerintetek mennyire lenne korrekt tőlük azt kérni hogy adjanak egy napot egyedül a házban, és kérném hogy hívhassak egy örömlányt hogy végre elveszthessem a szüzességem. Mi a véleményetek erről ?

2021. márc. 7. 17:40
 1/10 anonim válasza:
95%
Az hogy elég nagy pancser lehetsz, ha örömlánnyal akarod elveszíteni.
2021. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Annyi, hogy semmi közük hozzá. Én a helyedben nem kötném az orrukra, hanem elmennék a lányhoz 1 vagy két órára. Egy egész napra amúgy is túl drága lenne neked egy ilyen lányt kibérelni... Ha sok pénzetek lenne, akkor pár pénzéhes csaj már rádcuppant volna régen...
2021. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Hülye ötlet 🤷‍♂️
2021. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem csodálom, hogy neked ehhez örömlány kell, ha ennyire ostoba vagy!
2021. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez van, nem vagyok egy szép fiú, és még el is vagyok hízva... Ha ennyire gáznak találjátok szerezzetek nekem egy nőt!
2021. márc. 7. 18:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már más szerezzen neked nöt, inkább kezdj el sportolni, fogyj le normál súlyúra, tanulj, okosodj, meg emberileg is fejleszd magad - a nöket ne tárgynak, élvezei cikknek tekintsd, hanem embernek - és akkor menni fog minden probléma nélkül az ismerkedés.
2021. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én gyerekem lennél és ilyennel állna elö, akkor másnap kereshetne magának lakást valahol, ilyennek semmi keresnivalója nálam!
2021. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem ismeri itt senki a szüleidet. Nem tudni, milyen a kapcsolatotok.

Apáddal beszéltél már a nőhiányodról?

Ha jófej apád van, még talán segítene is egy kulturált örömlányt szerezni.

2021. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal vagy még, semmiről nem maradtál le. Próbálj inkább normálisan viselkedni egy normális lánnyal. Túlsúly nem akadály, de edzhetnél egy keveset inkább. Agyilag is. Én ezt válaszolnám, ha én lennék az anyukád.
2021. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én kiröhögnélek, és elküldenélek hozzá, attól hogy te élhetetlen vagy, nem fogok egy teljes napra kiköltözni a házamból, főleg hogy minden bezárva, még beülni se lehet valahova, vagy vásárolgatni...

de ha bármi értelmes dolog helyett szexre akarsz kiadni egy csomó pénzt, egészségedre...

2021. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!