Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Akik nem olyan szerencsések h...

Akik nem olyan szerencsések h kerteshazban laknak és teszem azt nem az ablakból akarják a raketat indítani ujevkor, ti ki fogtok menni? Szerintetek a rendőrök ezt mennyire fogják nézni?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen BP-re gondolok.

2020. dec. 24. 16:13
A kérdező szavazást indított:
Én kimegyek
Én nem megyek ki
16 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Remélem büntetni fognak érte 1000rel.Proli szokás 'durrogtatni'.
2020. dec. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Nincs annyi rendőr szolgálatban, hogy minden sarokra, parkba jusson...
2020. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
58%
Sajnos nincs annyi rendőr. Nem szeretem a petárdát, az állatok miatt és olyan érzés, mintha háború lenne, pedig nem is éltem akkoriban. De ilyen lehet. Feltalálhatnák már a hang nélküli petárdát, elég a fény és kész.
2020. dec. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Látszik hogy #1 sem egy valami nagy értelmiségi.. Azért köszi a válaszokat!
2020. dec. 25. 01:19
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Bent csináld,szerintem a lakásban (de csak akkor ha nincs semmilyen állatod),ott sokkal jobban élvezheted a hangját,dobj egyet a wc-be és csukd le a tetejét,dobj egyet a mosógépbe és arra is csukd rá a tetejét,dobj egyet a mosogatóba,a szekrényekbe is tegyél párat,de amik benne vannak,ruhák,stb. azokat ki ne vedd,meg még akárhova,ahol kár keletkezhet,dugj a seggedbe is belőle,a szádba,a füleidbe,szúrd ki velük mindkét szemedet,a lábujjaid közé is tegyél,vagy ragaszd a lábaidhoz őket,a testedre is jusson belőlük bőven,mellkas,has,hát,gyújtsd meg őket gyorsan,de siessél nagyon,hogy még mielőtt eldurrannak a kezedbe is beletudd fogni a két utolsót,aztán kiáltsd el magad hogy boldog újévet,ne zavarjon ha emiatt a szádból ki fog majd esni azaz egy,a többi így is megfogja tenni a hatást,amit már most annyira vársz.
2020. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Mi kimegyünk a mezőre.


Gyerekeim nagyon imádják a tűzijátékot így nem fogjuk kihagyni.


Rendőrtől nem félek, egyrészt megengedhetjük magunknak bőven, hogy ki fizessük a büntetést másrészt elég kicsi az esélye, hogy pont összefutunk velük.

2020. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
38%

Egy évről van szó emberek, ennyire nehéz lenne most a seggeteken ülni otthon?

Higgyétek el, én is szívesen mennék bulizni, hisz csak 18 vagyok, de fel tudom fogni ésszel, hogy a szabály az szabály.

Nem mellesleg a rendőrök pont szilveszter éjjel lesznek a legaktívabbak, el se tudjátok képzelni, hogy a mostani szabálysértésekből mennyi pluszpénz folyik be az államnak, konkrétan a hülyeségeitekkel egy újabb stadion felépítési engedélyét írjátok alá.


Utolsó neked főleg gratulálok, jó példát mutatsz a gyerekeidnek! Csak így tovább!

2020. dec. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem engedd ezt most el, majd jövőre bepótolod. Vedd meg amit idén durrogtatásra szántál, tedd félre az összeget, mintha megbüntettek volna, aztán jövőre csapd hozzá azt is a kerethez, és máris van egy rakás durrogtatnivaló.


Ne adj okot büntetésre, ne gazdagítsd ezeket a szarházi politikusokat.

2020. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Ha nincs tüzijáték,majd repül a sörös,pezsgős,boros üveg..

Régen ez volt..

Amióta lehetett tüzijátékozni,azóta kevesebb üvegek röpködtek..

5#

Én bedugom a seggembe,de csak ha kb tíz centiről fogod nézni lukkal szembe,hogy mi tőrténik,de előtte még megeszek pár tányér chilis babot is,a meggyújtás örömét meg átengedem neked..

2020. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Van egy ötletem!


Rohanjuk le Romániát. Fegyverként használjunk petárdát és tűzijátékot.

December 31-én 20:00-kor indítjuk a támadást, reggel 5-re Jeruzsálem is magyar föld lesz.

2020. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!