Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit tegyek?

Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#születésnap #szülő #Feledèkenysèg
2021. ápr. 4. 20:30
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Anyámèk elfelejtettèk a születésnapom fel se köszöntöttek,haverjaim felköszöntöttek, viszont pont akiktől vártam igazán elfelejtettèk.
2021. ápr. 4. 20:30
 2/17 A kérdező kommentje:
Ès nem ma volt mert márciusban volt.
2021. ápr. 4. 20:31
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Felejtsd el az övéket. Ha megkérdezik, kérdezz vissza a sajátodra.
2021. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

El hiszem, hogy rosszul esik, de nem kell ezt úgymond visszaadni. Nem óvodás vagy már.

Esetleg említsd meg, ha szóba jön, de ne menj úgy oda, hogy 'amúgy, csak úgy szólok, hogy elfelejtettétek a születésnapom, úgyhogy most nem fogok hozzátokszólni'.

2021. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem nyilván nem, viszont ezt megjegyeztem...
2021. ápr. 4. 22:31
 6/17 anonim válasza:
100%

Azért az kicsit kemény, hogy elfelejtették és azóta se került szóba.

Ha nagyon leterheltek, stresszesek a szüleid akkor lehet erre találni magyarázatot. Totál megértem, hogy rosszul esik.

Azzal, hogy a haragod őrizgeted nem mész sokra. Én a helyedben leültetném őket és elmondanám mennyire rosszul esett, biztos nagyon fogják szégyellni magukat és meg fogjátok tudni beszélni.

2021. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem igazából nem stresszelnek... Szimplán elfelejtettèk..
2021. ápr. 4. 23:10
 8/17 A kérdező kommentje:
27-èn volt szóba se került
2021. ápr. 4. 23:10
 9/17 anonim ***** válasza:

6-osban nagy igazság van! nem vagyok hívő, de a bibliából ez nekem többször nagyon is bevált:

"Ne menjen le a nap a te haragoddal!" Vagyis minél előbb add meg nekik a lehetőséget, hogy felköszöntsenek. Valahogy hozd szóba nekik, hogy még mindig várod, pl. mert te a 8 napos csúszás lehetőségét 8 hétre kiterjesztetted. Én -mivel a szüleim, és szeretem őket - nem akarnék nekik az elfelejtés miatt rossz érzést (szégyenkezést) kelteni bennük, ezért tapintatosan, de kifejezően elmondanám, hogy nekem ez a köszöntés a részükről fontos. Vagy pl. meghívnám őket másnapra a szülinapi ünnepségemre. :) És a fenébe az ajándékkal, az igazán nem fontos!

2021. ápr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem is kell az ajándèk elèg lett volna ha megisznak velem ég, sört vagy valamit a lènyeg a lènyeg hogy már nem èrdekel...
2021. ápr. 8. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!