Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Egyik barátnőm sem köszöntött...

Egyik barátnőm sem köszöntött fel szülinapomon. Én se köszöntsem fel őket, vagy tegyek úgy mintha meg se történt volna? 15/L

Figyelt kérdés
vagy esetleg utaljak rá valamivel? Igaz, hogy nyári szünet van, de jól esett volna ha dobnak 1 sort.

2014. aug. 13. 10:39
1 2
 1/13 anonim válasza:
69%
Ha tényleg a barátaid, akkor tudják hogy mikor van a szülinapod, én a helyedben nagyon megsértődnék, bár ez sem vezet sehova. Nekem nagyon rosszul esne, én nem nevezném őket "barátoknak".
2014. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ja, és boldog szülinapot utólag is!:)
2014. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Neked kell tudond. Ha Te fontosnak tartod, akkor felköszöntöd őket, hiszen a köszöntés nem a bosszúállás eszköze.
2014. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az ettől független, hogy esetleg megbeszéled velük, hogy neked ez roszul esik.
2014. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! már mondtam nekik régebben is hogy majd elhívom őket a nyáron hozzánk (15-30 km-re vannak), de már nem tudom mit tegyek.. kb. 2 hetente szoktunk beszélgetni így nyáron.

ja és köszi a köszöntést! :)

2014. aug. 13. 12:49
 6/13 anonim válasza:
48%
ez a nyári szülinapos gyerekek sorsa. Állítsd be a szülinapod a facebookon publikussá, akkor majd írnak. jövőre.
2014. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát ja :( Már nincs facebookom, letöröltem magam.
2014. aug. 13. 13:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez hívják úgy, hogy tanulási folyamat. Ezt az életből kell megtanulni és nem tanítják az iskolában. Az, hogy valakikkel általában jóban vagyunk, még nem jelenti azt, hogy barátok, legfeljebb ismerősök, haverok. A barátság ilyen apró, árnyalatnyi figyelmességekből, a másikra figyelésből alakul ki.
2014. aug. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En is kivancsi voltam, hogy hanyan koszontenek fel, ha a facebookon nem latjak a szulinapomat, ugyhogy elrejtettem. Hat... a csaladomon kivul senki sem koszontott fel:)
2014. aug. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú :(
2014. aug. 14. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!