Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Férfiak akiknek már van...

Férfiak akiknek már van gyereke ti örülnétek ennek?

Figyelt kérdés

Ma megtudtam h babát várok(első,tervezett baba)

2 nap múlva van a párom szulinapja ,de nem tudok neki mit venni mert megvan mindene de tényleg mindene ,és tudom hülye vagyok ,h nem tudok neki mit venni de ezt most hagyjuk is szóval szerintetek jó ötlet ha holnap egy olyan kis dobozkát kap amibe belerakok egy kiscipőt ami azt jelzi h hamarosan család leszünk?

Ui:Bocsi a helyesírás miatt de most ez a legkevesebb


2021. ápr. 7. 21:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy terhes vagy nem azt jelenti hogy lesz is baba sajnos. Szóval ezt kicsit visszafogottabban kéne kezelni. Az meg hogy úgy vállaltok gyereket, hogy amúgy annyira nem ismered a párod, hogy egy ajándékot sem tudsz kitalálni neki az no comment.
2021. ápr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
10 Én próbáltam már egy gyertyát elrágni, de nagyon nem jó az íze, főleg a torta többi részéhez képest.
2021. ápr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%

Én sem adnám ezt szülinapi ajándéknak, sőt, biztos, hogy ha egyszer oda jutok, semmi ilyen meglepetésszerű bejelentést nem csinálok a páromnak. Főleg azután, hogy a tesója 1 éve veszítette el a babáját, nem is merném magam annyira beleélni.

Amúgy én abszolút megértem, hogy nehéz ajándékot venni több év után, én mostanában mindig csak különlegesebb söröket veszek a páromnak, mert annak úgyis örül, másra meg nem igazán van szüksége. Maximum még sütök neki egy tortát.

2021. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Tudom, hogy már "elmúlt" a szülinapja, de azért ki írom a véleményem. Szóval ez a kiscipős azért nem jó, mert gondolom még nem tudjátok/tudod, hogy fiú lesz e vagy lány és ha fiú akkor elég fura lesz a kék cipő. Egyébként jó ötlet. De nem ajándéknak, és főleg nem szülinapinak. Max úgy, hogy adsz mellé mást is.

Egyébként mit adtál végül?

2021. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!