Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ez jó ötlet apának szülinapra?

Ez jó ötlet apának szülinapra?

Figyelt kérdés

49 éves lesz és arra gondoltam hogy egy Obi ajándékkártya lenne az ajándéka 4900 Ft értékben. Ti örülnétek ennek? (Természetesen olyan mintájú lenne amit szeret csinálni.)

Hobbijai:horgászat,kisházak építése,elektronikázás Egyébként lesz sütemény is. ;)



2021. ápr. 9. 21:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem viszont jó ötlet. Van, hogy be kell ugranom az obiba mert a legalapabb dolgok hiányoznak otthonról, ezeket 5000 alatt is be lehet szerezni.
2021. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jó ötlet, én örülnék neki, és nem az összeg számít, nyilván egy gyerekről van szó.
2021. ápr. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én apukámnak ,,saját kezűleg,, készített ajándékot adtam.

Neki is azok a hobbijai, mint a te apukádnak.

Vettem egy sima bögrét, és festékeket, majd festettem rá egy horgászós tájképet, egyszerűbben. Nem vagyok nagy művész, de értékelte, és azóta is abban issza a káváját:)

2021. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!