Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vennétek a párotoknak 2...

Mit vennétek a párotoknak 2 hónap együtt járás után szülinapjára?

Figyelt kérdés

Még nem vagyunk olyan régóta együtt, ezért nem szeretnék túlzásba esni az ajándékozást illetően, de ugyanakkor szeretnék valami olyat adni neki ami maradandó is és amire később is emlékezni fog, szeretném ha örülne.


De nem igazán tudom mire vágyik, igazából mindene megvan. Gondoltam arra is hogy összeállítok egy kis dobozkát amibe belepakolok 1-2 finomságot, de szeretnék valami olyat is adni neki aminek örülne és nem "túlzás", pl mozijegyeket, de ugye erre jelenleg lehetőség nincs..


Nektek valami ötletek? 😊



2021. ápr. 21. 08:34
 1/7 anonim válasza:
100%
Ez nehéz kérdés, fiú vagy lány?
2021. ápr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fiú :)
2021. ápr. 21. 09:08
 3/7 anonim válasza:
100%
Mennyi idős?
2021. ápr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
23
2021. ápr. 21. 09:13
 5/7 anonim válasza:
100%
Passz, főzzél egy finom vacsorát, valamennyire csak ismered mit szeret, megnéztek egy jó filmet. Ha már jól fogja érezni magát az már maradandó, nem feltétlen kell ajándékot venni szerintem. Lényeg, hogy érezze a törődést.
2021. ápr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Mennyit szánsz rája?
2021. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Egy üveg bort.
2021. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!