Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek barátomnak szülinap...

Mit vegyek barátomnak szülinapjára? Pár napja vagyunk együtt de nem tudom minek örülne.

Figyelt kérdés
Gondolkoztam azon hogy veszek neki egy doboz cigit, valami öngyújtót ès egy cigi tartó dobozt.. Más nem nagyon jutott eszembe.. Ez jó ötlet?

2016. jan. 11. 18:38
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha nyiltan dohányos akkor lehet... de nem vagy valami személyes mit ne mondjak, pedig te vagy vele együtt.
2016. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zedricht válasza:
100%
Ha igazi dohanyos, nem csak ilyen habi akkor a doboz szerintem jo otlet meg valami kulonleges gyujto, en nem dohanyzok mar de egy benzines gyujtonak orulnek:D
2016. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mármint egy doboz cigit? sima cigit amit szív? ez elég béna ajándék:D akkor már valami különlegeset amit nem lehet itthon kapni,vagy szivarkát.

de inkább cigitartó doboz mellett voksolnék,hogyha ő tölti magának. ha dobozosat vesz akkor ez felejtős.

amúgy pár nap után az se gond,hogyha nem veszel semmit.

én pont a névnapja előtt jöttem össze a mostani párommal. nem vettem neki semmit,csak felköszöntöttem. utólag se bántam meg, pedig már pár éve együtt vagyunk. pár nap után nem tragédia ha nem veszel semmit


max hívd el hamburgerezni/moziba és hívd meg szülinapja alkalmából. vagy menjetek el billiárdozni és hívd meg rá.. ez inkább okés ennyi időután

2016. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
22%

Vegyél egy gyújtot és gravíroztas bele egy közös képeteket és az összejövésetek dátumat! :) szerintem ez egy aranyos ajande, remelem segitettem !

14/L

2016. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár nap ? Toronyórát láncostól legalább !
2016. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem gravíroztass egy gyújtót, mondjuk amikor összejöttetek a dátumot benne egy szívvel.

Vagy vegyél a nevével egy bögrét.

Esetleg tényleg valami különleges cigi dobozt.

Valami különleges szivar is szóba jöhet.

Esetleg ha szereti a mptorokat/autókat, nyomtass egy szép motort/autot a pólóra és add oda neki(Én ilyet fateromnak csináltattam).

Esetleg CD, lemez amit szeret.

2016. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!