Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 2 és fél hónapja vagyunk...

2 és fél hónapja vagyunk együtt és nem tudom mit vegyek vagy csináljak a szülinapjára Ötletek?

Figyelt kérdés

26 éves lesz a barátnőm. Szereti a rózsaszínes lilás dolgokat oke h mindenből de így is nehéz valahogy.. Virágot szeretnék neki rózsaszín rózsákat gondoltam csokorba meg valamilyen desszertet. Szombati ebédnél lesz megköszöntve vagyhát akkorra hívott oda szoval pl vacsi ezzel kizárva?

Vagy pl sál ebből a színből? vagy valami kézzel készített dolog? szeret pl festeni rajzolni...rajzfüzet/tömb?


Valah ennyi ötletem van mert gondolom a virág meg a desszert nem elég..az olyan mintha kb egy randi lett vna nem?



2016. nov. 28. 16:59
 1/2 anonim válasza:
Virág jó, mellé valami szép kis nyaklánc mondjuk?
2016. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nemnagyon hord nyaklancot. Inkabb fzlpiercinget ilyen kis pici szepet. De azt nem nagyon akarnek arra
2016. nov. 28. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!