Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Valami egyedi ötlet kéne...

Valami egyedi ötlet kéne anyukám születésnapjára?

Figyelt kérdés

Apa szülinapjára, az unokája fényképét adtam, amin a kisfiam Boldog születésnapot Papa feliratú bodyban volt. Ezt előhivattam és képkeretbe tettem.


Ezt anya szülinapjára nyilván nem szeretném. Semmi ötletem nincsen, hogy mivel lepjem meg :( valaki valami ötlet? Neki is szeretnék valamit ami az unokájával kapcsolatos. Első szülinapja neki is nagyiként.

Néztem olyan pólót,(pamutlabor), hogy mama és unokája (képen), de egy karakter van csak, és anyukám egyáltalán nem az a tipikus nagyi kinézetű, főleg nem 60 - 70 éves. Valami ötletes. Telefontokot is láttam, hogy csinálnak ha küldök képet, de nem hiszem, hogy szívesen "mutogatná" (legalábbis én nem szívesen mutogatnám). Úgy értem, hogy pl ha buszon, boltban van valaki , akkor akárki láthatja a telefont ugye... Az már nem olyan személyes.. Nem tudom.. :( napok óta gondolkozom. Köszönöm előre is az ötleteket!



2021. máj. 27. 22:10
 1/7 anonim válasza:
30%

Esetleg egy szívet kartonból Es csinálsz neki ablakot. (kicsit a közepéből. Kivagsz ugy h ki lehessen nyitni mint egy ablakot). Majd ezt egy másik Papírra raragasztod és ahol az ablakot ki lehet nyitni oda lehetne egy képet az unokajarol ragasztani. A végén olyan lenne h a szívnek a közepét kinyitja mert látja h van ott vmi és az unokája fényképet látja ott. A fotón egy boldog szülinapot feliratot ha tartana a gyerek az nagyon cuki lenne. Remélem érthető mit próbálok írni. Ha nem nyugodtan írj és pontosítok.

Boldog szülinapot a nagyinak!

2021. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szereti a puzzle-t? Lehet készíteni egyedi képeset is, családi fotót, vagy akármit.
2021. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt találsz faliórát többek között...

2021. máj. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 50 éves lesz. Ha ez számítana valamit.
2021. máj. 28. 00:14
 5/7 A kérdező kommentje:

1-es válaszolónak:


Igen, érthető volt, amit írtál :) ez nagyon ötletes valóban és tényleg elég személyes!! Biztos meghatódna, régen csináltam már valamit saját kezűleg, nem is tudom, hogy szépen sikerülne - e. Talán ki is próbálom! :D


2-es, 3-as válaszolónak:

Nagyon jó ötletek, az oldal is nagyon jó. Puzzle eszembe sem jutott de nagyon jó ötlet ez is!!!!! :) köszönöm szépen!!! Mindegyik ötlet nagyon tetszik!!! :)

2021. máj. 28. 00:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Te 1 nagyon illedelmes ember vagy :)

Nem szokása sok embernek megköszönni a válaszokat sajnos..

Biztos sikert fogsz aratni :)

2021. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm, kedves vagy :)
2021. máj. 29. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!