Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen tortát készíthetnék?

Milyen tortát készíthetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Páromnak a hónapban lesz a születésnapja, viszont kifogytam az ötletekből.. Csináltam neki eddig olyat amin a kocsijának a logója és a kocsija volt megformázva marcipánból, és edzéssel kapcsolatos tortát. Ezek a hobbijai. Azóta született egy kisfiúnk, él hal érte, de nem vagyok biztos abban, hogy egy fényképes torta lenne a megfelelő választás. Ha valakinek van valami ötlete ne tartsa magában.

2021. jún. 2. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen ilyen "tematikus" tortát akarsz?


Én általában a finomságra megyek rá, így alkalomra mindig valami nagyon különlegeset szoktam. Pl. szoktam böngészni az "év tortája" receptek között is.

2021. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme tulgondolni.

Sima kerek és kész

2021. jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Oké, ezek a hobbik. De mi az, amit még szeret, amiért rajong? Vagy nem rajong, csak nagyon szereti?


Gyerekfotós ajándékokat, főleg tortát még nőknek sem adnék.


Amúgy tényleg nem fontos tematikusnak lennie, elég ha ötvözi az ízlését. Az is tud izgi lenni. Például én 2 sz.napi tortát kaptam, mindkettő nagyon én voltam, pedig teljesen átlagosak voltak:


Az egyik fekete-pink, málnás-rumos. Meg egy kávés, alul barna, felül habosbabos fehér, és volt rajta egy masni. Ütős volt, mert tényleg én voltam ez a két torta. :)

2021. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!