Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan készíthetnék zöld...

Hogyan készíthetnék zöld színű tortát kisgyerekeknek?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy nem a bevonat lenne zöld, hanem a tészta is. A krém lehetne mondjuk sima vajas krém, étel festékkel, a tetején pedig valami zöld zselé? ? :)

És a tészta?


egyébként normálisan étkeznünk, csak alkalmi torta lenne. :)


2014. jan. 22. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy szoktam csinálni, hogy csak tojásfehérjéből csinálom meg a tortalapot vagy a piskótát és ételfestéket teszek bele.

2014. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Shrek torta?:D Egyebkent en is az etelfesteket ajanlom. Piskotat is tudsz vele szinezni gond nelkul.

Ha zold zselet akarsz,nekem valamelyik zold szinu Bolero italpor jutott eszembe. Megcsinalod a porbol az italt, majd elkeszited ugy,mint a Fanta szelet tetejen levo narancssarga zselet. Az ize viszont valoszinu kivis vagy kortes lesz,mar csak,ha a szinre gondolok.

2014. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A múltkor színtelen tortazselét pár csepp zöld ételfestékkel színeztem és szép lett.

A piskótába is azt szoktam rakni.

2014. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A coopos boltban vettem egyszer zöld színű mandulaaromát és azzal is gyönyörűen lehetett szinezni.
2014. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2014. jan. 22. 21:32
 6/8 A kérdező kommentje:
A piskótatészta nem lett zöld. Bár a sárgáját beletettem. A többiek is sárgája nélkül szokták készíteni?
2014. jan. 23. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Ételfestékkel vagy aromával készítetted?


Nyersen zöld volt a tészta?


Én írtam, hogy csak fehérjéből szoktam, de nekem már nyersen is erőtelejs zöld színe van. (Én a szivárványtortát szoktam színezni)

2014. jan. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Étel festékkel, és minden más szép zöld lett. Nyersen még zöld volt a tészta, kisülve pedig barna lett.
2014. jan. 24. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!