Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nagypapám szerdán lesz 82...

Nagypapám szerdán lesz 82 éves. Mit készítsek neki még?

Figyelt kérdés

Papámnak szinte mindene megvan. Szereti a festményeimet és jelenleg is készítek neki egy nagyobb méretű festményt a falunkról. Kötni szerettem volna neki valamit, esetleg egy szép poháralátétet vagy asztali díszt de anyum úgy gondolja az nem kell neki mivel nem szereti. Utána gondolkodtam hogy készítek neki egy régies, kávéba áztatott kiskönyvet mivel azt élvezem is készíteni és szépen, elegánsan is nézne ki. Anyumnak egy 10 perce mondtam az ötletem és mondta hogy ő nem szereti elvileg és semmi értelme. Kicsit kezdek kétségbeesni mivel többet szeretnék készíteni neki mint egy festmény de akármilyen ötlet jut eszembe mindenről lebeszél anyum.

Van valakinek esetleg valami ötlete hogy minek örülhetne egy festményen kívül egy 82 éves nagypapa?


A festményen kívül még vettünk anyummal neki egy kis alkoholt illetve pálinkás szettet de mindenképpen készíteni szeretnék neki még valamit ami szívből jön és nem pénztárcából mivel az többet tud érni.


21/L



2021. szept. 5. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Itt a gyakorin olvasom, hogy milyen sok fiatal kivancsi a csaladfajara. Vedd ugy hogy nagypapad csaladkutatas szempontjabol egy kincs milyen sok mindent tud a csaladotokrol. Keszits egy csaladfat azokkal az emberekkel akiket ismersz es kerd meg a nagypapat, hogy meseljen a regmult idokrol es rokonaitokrol. Az o emlekei kincset ernek, hiszen o meg a sajat nagyapjar a is emlekezhet, ami nagy segitsegedre lenne a tovabbi utatasokban. Meggyozodesem, hogy nagypapa nagyon orulne az altalad keszitett csaladfanak es az emlekek, ismerosok, rokonok felidezese is mindkettotoknek elmeny lenne.Ki ne hagyd!!
2021. szept. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Süss neki tortár!
2021. szept. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!