Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Felköszöntsem a lányt a...

Felköszöntsem a lányt a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel 2 éve nem találkoztam. Fél éve ráírtam hogy találkozhatnánk végre újra, azt mondta szól ha tud. Azóta se szólt. Viszont pár napja bekövetett instagramon az új profiljával (amit nem értek miért ha nem érdeklem) és éppen láttam hogy szülinapja van. Szerintetek felköszöntsem? Szép gesztus lenne?
2021. okt. 7. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Baj nem lehet belőle!
2021. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Igen.

Ha udvariasságod, figyelmességed kifogásolja, vonjad vissza jókívánságaid.

2021. okt. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Instán van egy olyan lehetőség, hogy egy kattintással jelöli az összes fb ismerőst. De attól még köszöntsd, ma már olyanok is köszöntik az embert akik nem is ismerik csak valamiért bejelölték fb-on… Valami frappánsabbat írj egy sima BSZ-nél, hátha kiindulópontja lehet egy jó beszélgetésnek.
2021. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam neki, picit egyedibbet. Küldött szivet és köszönöm, de nem folytatódott a beszélgetés. Ő van a soron most, én fél évvel ezelőtt találkozni hívtam, nem akart, nincs értelme nekem nyomulni most.
2021. okt. 7. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!