Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit lehet venni annak aki...

Mit lehet venni annak aki inkább a sósat szereti mint az édeset?

Figyelt kérdés

Van egy szaktársam egyetemen, jövő héten lesz a születésnapja és gondoltam meglepem valami aprósággal.


Először csokoládéra gondoltam, meg is próbáltam sumák módon megtudakolni tőle van e kedvenc csokija de azt mondta a sósat szereti inkább.


Ez esetben mit lehetne neki venni? Mi az ami sós de egy szülinapi ajándéknak nem túl "gáz"? Mert nyilván chipset vagy sós kekszet nem fogok neki venni mert nem gondolom, hogy ilyet illik adni.


Mit adnátok ilyen esetben?

Azt is vegyétek figyelembe, hogy szeptember óta ismerem az illetőt, tehát nem biztos, hogy valami "személyes tárgy" megfelelő lenne ehető dolog helyett. Tényleg csak ilyen apró kedveskedés lenne.



2021. nov. 26. 15:20
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Végül könyvet vettem neki :))
2021. dec. 7. 22:29
 22/22 anonim ***** válasza:
63%
Dejó akkor, hogy összeszedettél velünk 20 lehetőséget a sós-édes vonalra.
2021. dec. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!