Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Kolléganőnknek ajándékötlet?

Kolléganőnknek ajándékötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Születésnapra szoktunk ajándékozni egymás között kollégákkal. 24 éves kolléganőnk most fog elköltözni otthonról, arra gondoltam, hogy e kapcsán adnánk valamit idén.

Van esetleg valakinek valami jó ötlete 6.000 Ft körül, hogy mit lehetne venni neki?


2022. jan. 6. 09:10
 1/4 kerekesbelaocsibacsi válasza:
100%
Nem tudom mennyire növénykedvelő. Én vennék valami szép zöld növényt az új otthonába. Nem túl személyes ez igaz, de a leírtak alapján számomra ez a legjobb ötlet
2022. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sokszor szoktunk normál esetben cserepes virágot adni, úgyhogy most másra gondoltam. Én valami olyasmire gondoltam, mint pl. egy pohárkészlet vagy fűszertartó készletet stb. Szüleitől költözik, úgyhogy sok mindent kell majd beszereznie.

Olyan ötletek is jók, hogy ki minek örülne hasonló helyzetben.

2022. jan. 6. 12:27
 3/4 kerekesbelaocsibacsi válasza:
Ezek jó ötletek. Most a Metróban vannak elég dizájnos étkészletek. Pontokat tudnak adni ha kérsz tőlük
2022. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fűszertartó àllvàny esetleg? Keress rà neten, vannak dizàjnos dolgok
2022. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!