Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan ünneplitek a születésna...

Hogyan ünneplitek a születésnapotok?

Figyelt kérdés
Ha közeleg a szülinapotok, bulit nem is tartotok, azért készültök esetleg kis rángcsálnivalóval, sütivel az esetleges betévedő látogatóknak?

2022. jan. 31. 08:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Kulcsra zárt ajtóval.
2022. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Nincs esetleg betevedo látogató, meghívott vendegek vannak. Tortaval, üdítővel, kaveval, vacsoraval vannak várva
2022. jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

En nem szeretem a szülinapomat, vagyis inkább nem szeretek a középpontban lenni. Családon belül szoktuk ünnepelni , de pár éve már azt se nagyon.

Egy két barátnőm átjön, nasi az van, szoktak nekem sütni egy kisebb tortát, vagy a család egy sütit, de ennyi, nagy felhajtásra nem kell gondolni.


Én szeretek amúgy meglepetés szülinapokat szervezni barátoknak, családtagnak , de én nem szeretnék magamnak ilyet. (Vagy lehet az a baj hogy sose volt ilyen ezért zárkózom el tőle )

2022. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
29 most lesz holnaphoz kerek két hétre. De igazából sehogy, évek óta nem foglalkozok a dologgal különösképpen.
2022. jan. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
én nem szeretek semmi szervezett ünnepet, nekem visszataszító, hogy vendéget hívok azért, hogy ünnepekjen engem.
2022. jan. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Elmegyek moziba, kávézok egyet vagy otthon pihizek a macskáimmal, kapnak valami extra fincsit, az esetleges látogatni vágyókat meg lerázom hogy nem vagyok otthon.
2022. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Egyébként én sem szoktam ünneplést tartani, mert rendszerint elfelejtik, de lehet idén meglepem magam egy finom sütivel. 🙂
2022. jan. 31. 10:25
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kicsi voltam a szülinapom mindig unokatesómmal tartották együtt. Ami azt jelentette sosem engem ünnepeltek, se tortám Sem ajándékom nem volt. Így nem is tartom magamtól meg mióta elköltöztem.
2022. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Lányom és vejem jönnek, plusz ott van a férjem, főzök valami finomat. Igazából olyan, mint egy vasárnapi ebéd, csak ajándékkal:)

(Mást nem hívok meg, igaz, anyám távol lakik, férjem felnőtt gyerekével nem vagyok jóban, barátnők pedig köszöntenek emailben).

2022. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Általában kétszer ünneplem. Egyszer a családdal. Ők készülnek finom étellel, sütivel, tortával. Vagy elmegyünk étterembe.

És egyszer barátokkal. Akkor természetesen szoktam készülni itallal, sütivel, rágcsával. De betévedni nem szoktak csak úgy :) Megbeszéljük, hogy mikor jönnek.

2022. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!