Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Bátyám nemsokára 18 éves...

Bátyám nemsokára 18 éves lesz. Milyen ajándékot adjak neki?

Figyelt kérdés
Valami különlegeset szeretnék, de nincs ötletem. Szívesen készítek saját kézzel valamit, régebben pl színeztem, rajzoltam, de ezeket gyerekesnek érzem, szerintetek az vagy nyugodtan adhatok neki ilyet?

2022. febr. 28. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Te hány éves vagy? Mert ha az ikertesód, akkor azért ne színezz neki:)
2022. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
97%
Valami élmény, ahova el tudnátok menni együtt? Mozijegy, koncertjegy, bármi? Kérj pénzt szülőktől valami ajira.
2022. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hobbiboltban vegyél natúr képkeretet, azt ki tudod festeni, díszíteni, keress bele közös/nyaralós/poénos képet, a szüleid biztos segítenek a kinyomtatásban.
2022. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már színezős élmény, készíts neki valami egyedi pólót.

Veszel egy egyszínű felsőt, textil filceket. Valami jó mintát kinyomtatsz azzal kapcsolatban, amit szeret, felrajzolod a pólóra és innen megy magától. ;)

Fontos, hogy elolvasd, hogy mit kell tenni, ha elkészült a minta (pl. vasalás, mosás)


Egyébként jó ötlet lehet olyan csokit venni neki, ami ilyen alkoholos üveg alakú műanyagba van csomagolva :)

2022. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
76%
Ha lány vagy és a bátyád szeret enni, akkár kézzel készített ehető ajándékot is csinálhatsz, pl. bonbonok, kekszek, szószok, nagyon sok minden van a neten. Én pl. karácsonyra szoktam ilyesmi adni, mert szeretek kísérletezni és mindig imádják:)
2022. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Én abszolút nem díjaznám ha rajzolna v szinezne nekem a tesóm,persze kivétel ha kisgyerek ami te nem lehetsz valljuk be.

Amúgy mi lakunk vele,mi ismerjük vagy te?

2022. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
8pár zokni bőven elég télire.
2022. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Neki mi a hobbyja? Most nem te számítasz,hanem ő. Ha ő is szeret festeni akkor pl egy élményfestésre befizeted.
2022. márc. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha 18 éves, akkor egy kocsinak biztos örülne. (Nem írtál költség korlátot xD)
2022. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!