Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nővérem 80. születésnapjára...

Nővérem 80. születésnapjára milyen ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés
Nagy családi vendégség lesz.5000-10000 Ft közötti összeget szánok rá. A konyhája teljesen felszerelt gépekkel, edényekkel, hobbija nincs, olvasáshoz nincs türelme. Egészségi állapota korának megfelelő, kisebb mozgásszervi problémákkal.

2022. máj. 4. 16:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Tavaly volt nagymamám 90. Könyvet vittünk neki, virágot, családi fotót meg egy rá jellemző formatortát.
2022. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
ui: ha fiatalabb lett volna 10-20 évvel, színházba vittem volna, de már nehezen mozdul ki.
2022. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Masszázs bérlet.
2022. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
74%
80 évesen, ha aktív és szereti akkor jó kis termál fürdőbe vinném el, ha nem annyira aktív már akkor könyv. Ha vagány a néni és nem szed gyógyszert akkor berúgnék vele:D
2022. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
81%
Vidd át hozzá a gépet és trollkodjatok együtt gyakorin ehhez hasonló kérdésekkel :D
2022. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Valami csak van, amit szeret csinálni. Valami program esetleg? Színház, mozi, fürdő, autós kirándulás, kiállítás?
2022. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Fotókönyv. BookStreet53-n megszerkesztettem, kívül és belül is én választva a képeket, a borítót (van teljesen fehér, és van aminél előre megvannak bizonyos dolgok, azt hiszem képkeret vagy ilyesmi, olyannál csak a képeket kell kiválasztani). Hozzáteszem, nem feltétlen kell családinak lennie, én a kedvenc írónőm könyveiből válogattam idézeteket, és a sorozat, képregény, minden nyavalyából amit csináltak képeket.
2022. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Tudom, morbid, anno megkérdeztem a nagymamàm, minek örülne. Azt mondta, vigyem el, ruhát akar venni. Elvittem. A boltban benyögte, nem bízik a gyerekeiben, hogy normális cuccban temettetik el, úgyhogy ezt most azért veszi. 96 és még él ❤️


Kérdező, mivel tölti a napjait?

2022. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
75%
Utazás,kirándulás ( ha bírja) .Barátnőm szülei 80 felettiek, húsvétot a tengerparton töltötték.
2022. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
8-as, morbid, nem morbid, én most nagyon nevetek, mennyire cuki már... :D
2022. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!