Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mivel töltitek a saját születé...

Mivel töltitek a saját születésnapotokat?

Figyelt kérdés

Én a családommal, ismerőseimmel, barátaimmal. Alapvetően megemlékezünk a közös emlékeinkről, meg a hagyományok (pl. torta).


Nálunk ez nem olyan nagyon nagy ünnep, inkább családias, ünneplés, emlékezés, közösen együtt vagyunk otthon, hasonlók. Volt amikor áthívtam a barátaim is, de nem csaptunk baromi nagy, világraszóló mulatozást, csak egy kisebb buli volt.


Ti mit szoktatok csinálni?



2022. júl. 13. 20:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Dogozni fogok, aztán este átmegyek anyámhoz, ahol kapok vmi kis ajandékot. Ennyi. Buli sose volt, és egyedülállóként más nem is akar engem ünnepelni, csak az anyám.
2022. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A családommal töltöm.Kapok tortát,ajándékot.
2022. júl. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Gyerekkoromban sose tartottuk. Az elsőt 20 éves koromban unnepeltem :) akkor kaptam egy bulit a noveremtol, sok barátom ott volt, ajándék, minden . Azóta néha magamnak szervezek valami progit, vagy általában munkával telik, de azért gondolok rá, aztán esetleg szervezünk valami baráti összejövetelt megünnepelni, de ahogy kijön :) sajnos sokszor munka napra esik, de a nővérem és a párom mindig meglep valamivel, ha nem is aznap :) nagyjából ennyi :)
2022. júl. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

30 felett nekem ez már nem olyan kitüntetett nap. :)

Jólesnek a köszöntések, de igazából ugyanolyan nap, mint a többi. Idén konkrétan ha nem köszöntenek fel, eszembe sem jutott volna, hogy milyen nap van. :D

2022. júl. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 NTBS ***** válasza:
100%
Sajnos általában dolgozom. Ha lehet a családdal.
2022. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én azért igyekszem "megadni a módját". Igyekszem min. egy fél napot kivenni, van torta, együtt van a család, van ajándék is (nem nagy dolgok, de 1-2 könyv vagy a hobbijaimhoz valami). Egy kellemes, nyugis délután családi körben + pár köszöntés barátoktól, ennyi, több nem is kell.
2022. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
89%

Semmivel, 39 évesen már mit kellene ünnepelni?

Anyám a kifejezett kérésemre elmeséli a születésem részleteit, zabálok valami finomat és ennyi.

2022. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én kettesben szoktam a feleségemmel, nagyot most már csak öt évente tartok. S az a baj, hogy pont most jön az ötvenedik, amire azt ígértem, hogy lesz egy kis buli... :-D
2022. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
Veszek magamnak egy sajtburgert a kedvenc helyemről és megeszem. Tortára és ünneplésre nincs igényem.
2022. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
Elmegyek dolgozni, aztán ha este hazaérek rendelek egy pizzát vagy egy hamburger menüt valami király helyről, meghallgatom a központi hatalomtól a ma van a szülinapom c. dalt aztán ps-ezek és lefekszem aludni :D
2022. júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!