Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit szoktatok csinálni a...

Mit szoktatok csinálni a saját születésnapotokon? Felpörgetitek valahogyan ezt a napot, vagy csak úgy tekintetek rá, mint egy átlagos napra?

Figyelt kérdés

Ma van a születésnapom (19.) és már ez a 3. év, hogy teljesen átlagos napnak tekintek rá. Mivel most a karanténhelyzet miatt nem lehet kijárkálni (már a 2. éve), és az időjárás sem kedvez most, úgy érzem, hogy csak úgy elmegy magától, mint a többi nap.

Hogyan tudnám feldobni ezt az unalmas szülinapot?



2021. máj. 17. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Boldog szülinapot, kérdező! :)

Én általában a szülinapomon is dolgozom, kollégák felköszöntenek, meg pár barátom szokott írni. Aztán átmegyek este a szüleimhez, esetleg az aktuális párommal együtt, ott kapok ajándékot, de ennyi. Igazi szülinapi bulim soha nem volt.

2021. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Sajnos elég csúnya idő van nálunk, pedig ha szép idő lenne, akkor elmennék legalább sétálni, vagy biciklizni, de így... Sajnos itthon fogom tölteni a hátralévő 11 órát. :I
2021. máj. 17. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül lennék a szülinapomon bekészültem volna egy csomó olyan édességgel, amire amúgy egy sima hétköznapon sajnálnám a pénzt, rendelnék egy pizzát és egész nap sorozatoznék vagy filmeznék.

Vidéken élek, ez az első év, hogy nem pestre megyünk a párommal a szülinapomon (minden zárva lesz aznap), olyankor reggeltől estig ott vagyunk és azt csinálunk amit szeretnék. Idén csak elmegyünk a szülővárosába és az anyukájánál leszünk, rendeltem kaját és tortát, elleszek

2021. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!