Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vennétek szülinapra egy...

Mit vennétek szülinapra egy olyan embernek akit ‘“alig” ismertek?

Figyelt kérdés

Nagy dilemmába vagyok, ugyanis van egy fiú, akit 5 éve ismerek, nagyon szeretem és hamarosan szülinapja lesz, de nem tudom mit vegyek neki, mivel a mentális bajaim tönkrevágták a memóriám, és semmire sem emlékszem, pedig tudom hogy kéne. Mégis türelmes velem, elismétel dolgokat akár többször is, és a problémám legerősebb időszakaiban is velem volt. Szeretném meglepni, de a sírás nem fogja visszahozni a memóriám. Chatet rengeteg ideig olvastam, hogy tudjam mit szeret, de semmi konkrétum nincs benne szinte. Cigizésből most lépett ki, videójátékokat abbahagyta, van 2 kutyája, és kb ennyi ragadt meg bennem az elmúlt pár hétben, amikor már stabil voltam annyira hogy figyelni tudjak rá.

Nagyon köszönöm annak aki tud valamennyire segíteni!



2022. júl. 21. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kutyája van? Ha úgy szereti őket, lehet valami kutyás ajándék.
2022. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Állatkerti belépőt,és el is mennék vele.
2022. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó jó ötlet :)

Vagy vadas park :) illetve milyen kutyái vannak ? Valami ahhoz kapcsolódó ajándék. Vagy megleped saját készítésű sutivel/tortával :) vagy felajanlod, hogy mozi és ő válasszon :)

2022. júl. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NTBS ***** válasza:
95%
Kutyához köthető dolog.
2022. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha tényleg nem tudsz dönteni, akkor legfeljebb adj pénzt.
2022. júl. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Esetleg bort, attól függ mennyi idős, kutyajátékot tudnál még neki adni, vagy amit már rég óta szeretne. De szerintem akár közös fotó vagy kézzel készített dolog is lehet
2022. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!