Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Leszbikus barátnőmnek mit...

Leszbikus barátnőmnek mit ajánlotok szülinapra..erotikus ajándék lehet?

Figyelt kérdés
leszbikus barátnőmnek mit vegyek szülinapra?

#leszbikus szülinap
2022. jan. 6. 09:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
83%
Ugyanazt,mint egy heterónak. Nem kell ezt a leszbiséget kihangsúlyozni.
2022. jan. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem akartam,csak valami erotikusat..sexit akarok venni..ezért kérdezem.érted..nem a leszbikusságot hangsulyozom.pld bilincs..vibrátor..érted.de köszönöm hogy válaszoltál,és nem szóltalak le!!
2022. jan. 6. 10:07
 3/13 anonim válasza:
64%

Nekem ilyen van, nem rossz és nem is drága, szerintem pont jó ajándéknak


[link]

2022. jan. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Amúgy szerintem ezek jó ötletek,ez a bilincs stb. Vibrátor nem tudom viszont mennyire,csak ha tudod,hogy milyet szeret,bár külföldön is,egy ilyen újfajta,nem tudom mennyibe kerül,elvileg nagyon jó,az ilyen másfajta,nem a megszokott. De a kellékek meg bármikor jól jöhetnek szintén
2022. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi,és várok örleteketha tudok segitsetek,leszbikus pár vagyunk..
2022. jan. 6. 11:12
 6/13 anonim válasza:

Rózsaszín bilincs. De ne a gagyi fajtát, hanem egy bőr jobb minőségűt, vmi ilyesmit:

[link]


Plusz szexi fehérnemű. Vmi latex ruci, fűző, ilyesmi. Mivel lány vagy ezért gondolom van ízlésed ilyesmihez és nekem férfiként meg totál más jön be úgyh nem ajánlok konkrétat :D

2022. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Kedves 6-os. Nyugi, a kérdező is férfi :D Csak azt a kérdését törölte, amelyikben lebukott.

Bírom, amikor a leszbi kategóriában férfiak beszélgetnek férfiakkal. Nagyok vagytok, gratula!

2022. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
94%
7-es, nekem azt állítja a kérdező, hogy Kittinek hívják, 3 éve együtt van a barátnőjével és ha menstruálnak jobban kívánja 😃 és hatalmas szülinapi buli lesz 5 lánnyal.
2022. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Egy előző kérdésben meg 40-es pasi volt, aki szőrös puncit keresett, vagy valami ilyesmit 😀
2022. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
2022. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!