Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nagyon ciki lenne?

Nagyon ciki lenne?

Figyelt kérdés

Anyukámnak vasárnap lesz a szülinapja, amit csak 6 után tudunk ünnepelni, mert apukamnal töltöm a hétvégét.

Vettem neki egy pepcos nyaklánc ékszert vagy mit, és nem tudom hogy ilyet illik-e adni /adható-e.


2022. szept. 15. 17:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Azért vetted, mert neked tetszett, és gondoltad, hogy örülni fog neki. Örülni fog.
2022. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem, nem nekem tetszett, csak nem akartam neki egy csokival kívánni boldogat, hanem gondoltam megpróbálok a kedvebe járni. Remélem hogy majd tetszik neki 😀
2022. szept. 15. 18:14
 3/22 anonim válasza:
91%
Akkor mi a gond? De szerintem a csoki sem gáz. Főleg, ha fiatal vagy, gondolom nem túl nagy értékű ajándékot vár.
2022. szept. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Én (anyaként is) örülnék, ha a gyerekem venne ajándékot. Na netán nem is az ízlésem, de emlékként, meg a szeretete kifejezéseként nagyon jól esne.
2022. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a csoki is teljesen jó lett volna.
2022. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%

Az a lényeg, hogy gondoltál rá, nem pedig csak annyit boldog szülinapot.

Ez már ha gondolsz rá önmagában is jó, és tuti nem azt fogja nézni, hogy mit kap, hanem azt hogy gondoltál rá amikor ezt vetted meg a kedvébe akkart@l járrni

2022. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 NTBS ***** válasza:
100%
Ha szívből vetted akkor adható.
2022. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan örülni fog, mert tőlled kapja akit nagyon szeret és a szíve alatt hordozott téged.
2022. szept. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vegyél neki új parfümöt ami úgymond menő. Nagyon sok plázában vannak minták amit meg lehet szaglászni. Hihetetlenek vannak és 8-15 ezerért lehet őket megvenni, de az több tucat alkalommal használható.
2022. okt. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez lemaradt bocs. Csokit és édességet ne vegyél az anyukádnak mert az sértő. Ő nem fogja mondani de sértő és lenéző, annak ellenére is hogy ezt te nem tudod. Olyan dolgot vegyél neki (parfüm) amitől még kap elismert hogy ő nő és nem egy halálhoz közelítő ember! Aki pl az apjának vesz egy öregember sapkát, hát az nem is tudom hogy mit jelent. Azaz tudom mert kaptam ezt is a lányomtól de nem mondtam el neki hogy bazdmeg kislányom nem vagyok még halott. Elnézést a szóért de csak így jön át a mondat az olvasónak.
2022. okt. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!