Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nagyon ciki lenne?

Nagyon ciki lenne?

Figyelt kérdés

Anyukámnak vasárnap lesz a szülinapja, amit csak 6 után tudunk ünnepelni, mert apukamnal töltöm a hétvégét.

Vettem neki egy pepcos nyaklánc ékszert vagy mit, és nem tudom hogy ilyet illik-e adni /adható-e.


2022. szept. 15. 17:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
9-10-es: ha nekem valaki parfümöt vesz, az annyit jelent, hogy fogalma sincs arról, mi érdekel, másrészt a kapható parfümük 99,9 %-a nekem nem tetszik
2022. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát én jó indulatúan leírtam egy olyan dolgot amit nem biztos hogy tud a kérdező mert fiatalnak tűnik az írása alapján. Erre a 11-es válaszoló leköp engem. És a parfümnek nem a kinézetét kell szeretni hanem az illatot. A nőknek a többsége ápolt és szereti azt ha illatosak. De azt nem biztos hogy szeretik hogy ha oda adunk neki egy tábla milka csokit egy olyan alkalommal ami évente csak egyszer van, és az életében csak egyszer lesz annyi amennyit ünnepel. Mert ilyen erővel egy kiló húst is odaadhatunk neki. Ezek a csokik meg a desszertek másra valók. Gyerekek imádják, a felnőttek meg más véget szeretik a csokikat. Leírhatnám hogy miért de azt 11-es válaszoló nem értenéd meg, ha még az illat fontosságát sem érted. De lehet hogy én látom rosszul ezt is. Lehet hogy nem kell parfüm, nem kel a gyereknek 300 forintos ajándéknál drágábbat venni és az anyuknak a szülinapjára elég egy kiló csoki vagy egy kiló kristálycukor. Az utóbbit egy ideje nem lehet kapni, tehát jó lesz egy kiló liszt is. Majd csinál belőle zsömlét. És ezt mivel a 11-es válaszoló nem tudta végig olvasni ezért: a kérdezőtől elnézést, mert lehet hogy nem olyan a lehetősége vagy még gyerkőc. Ekkor nyilván az édesség is jó. És mivel az első és az utolsó mondatot tudta csak elolvasni a 11-es válaszoló ezt az utolsó mondatom; Parfüm.
2022. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
86%
#12 De ugye tudod, hogy nem mindenki szereti a parfümöket? Pl én se, pedig nőies nő vagyok. Arra meg főleg kicsi az esély, hogy a kérdező pont eltalálja az illatot, amit az anyja szeret. És nem csokit vett egyébként, hanem nyakláncot, szóval irreleváns, amit írtál. Ha meg a kérdező fiatal, nem olyan biztos az se, hogy ki tud adni ennyi pénzt egy parfümre. Ezt miért nem lehet megérteni? Meg mondjuk a parfüm viszonylag személytelen, mások nem tudják, én milyet szeretek (és mint írtam, nem is vagyon oda érte). A kérdező anyja se biztos, hogy igazán örülne neki.
2022. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

A hozzáállásod annyira primitív, mármint az, hogy a nöknek parfüm kell ajándékba, mint amikor valaki szerint egy férfi csak egy üveg pálinkának tud örülni!

Másrészt ha valaki tényleg ANYA, az garantáltan nem dobja ki agyerek által készített ajándékot.

Harmadszor a kérdezö írta, hogy az anyja szereti az olyasmi bizsukat, mint amit vett, ami miatt bizonytalan, az az, hogy olcsó volt.

2022. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Ne higgyél nekem. Csinálj itt egy kérdést hogy melyik nő szereti a bizsukat. És kérlek rakjál ide egy hivatkozást hogy én is lássam a válaszokat.

De negatív vélemények lesznek. A nők nem szeretik a bizsukat. Akkor se ha 20 évesek és akkor se ha 60-ak. Akkor se ha vékonyak akkor se ha ducibbak. A nők az aranyat szeretik. Látod pedig ide írhatnék mást is pl gyémántot. De nem mert az a felső osztály. Az tényleg ritka. De amint látom hogy hölgy vagy és kérdőn nézek rád. Nem tudom hogy ki tette ezt veled hogy így leadtad. És ha a gyerek ad ajándékot azt garantáltan nem dobjuk ki. De. Ha ezt te komolyan gondolod akkor neked van bajod a nézetekkel. Egy kérdést szeretnék neked feltenni. Ha úgy alakulna akkor te feláldoznád a gyerekedért az életed?

2022. okt. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Öszintén szólva nem értem a gondolatmenetedet.

Elöször is rengeteg nö szereti a bizsukat, másrészt 50 alatt nem sok nö szereti az aranyat. Az meg nem értem, miért adtam volna le bármit is, ha bizsut is hordok. (Meg tudnék venni drága arany+brilliáns ékszereket, de a legtöbb szerintem ronda, az meg, hogy sokba került, nekem nem érték, az érték az érzelmi háttér!)

Másrészt a gyerekeim ajándékait nem dobom ki, eddig sem tettem, ez után sem fogom, nem tudom, miért kellene. Mivel négy (felnött) gyerekem van, ezért elég sok minden van tölük, de nekem mind értékes, mert egy-egy adott eseményre emlékeztetnek.


Az ilyen hülye kérdéseket "Ha úgy alakulna akkor te feláldoznád a gyerekedért az életed?" meg soha nem értettem, ez alatt mit lehetne érteni. Ha valami okból én meghalnék, attól a gyerekemnek nem lenne semmi pozitívuma emiatt, teljesen idióta kérdés. Ha valamivel segíteni tudok a gyerekemnek, azt megteszem, de a "meghalok érte" nem ez a kategória.


Egyébként ha érdekel a nök és a bizsuk viszonya, akkor írj ki te egy kérdést erröl, szerintem nagyon meg fogsz lepödni. Csak azt azért definiáld, mit értesz bizsu alatt, mert a nem-nemesfémböl készült ékszerek már azok, ma rettentö nagy divatja van a nemesacélból készült (jegy)gyürüknek, a másik véglet meg a piacokon kapható rossz minöségü müanyag kacatok, de ezeket senki nem tartja bizsunak, maximum gyerekeknek való játéknak.

2022. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
18 író: én is tisztelettel beszélek veled. A tisztelet a kérdés megválaszolását is jelenti. De nem tetted. De persze azért mert a válaszod tisztán nem. Hisz nem vagy beteg ember. Az életünk a legnagyobb kincsünk. A definiálás: ami nem aranyból készült ékszer az nem ékszer hanem bizsu. A bizsut gyerekek szeretik. Aki felnőtt és szereti a bizsukat annak van egy betegsége ami valami lelki dolog majd keres rá erre. De aki felnőttként felnőtt az nem fog hordani műanyag dolgokat ékszerként mivel mindenki tudja hogy forintos dolgok. De elégé elmentünk más témákba. A kérdezőnek én leírtam a válaszomat és utána egy filmszakadás volt mert lassan áttérünk a gyertyaöntés receptjének a boncolgatására. Tehát ha szereted a bizsut és nem szereted a parfümöket akkor ez van. Ettől még nem vagy rossz vagy kisebb ember a másiknál. De a nők táborában már máshol állnál. De mindegy. Legyen szép napod. utó: az eseményt ne keverd az ajándékkal mert kettő független fogalom.
2022. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
33%

Hát ez komoly..

Kérdező:

"

Szívesen hordanék gyűrűket, de vékonyak az ujjaim, az összes leesne róla. Ami van, azt is csak a mutatóujjamon tudom hordani.

"

Válasz:

"

Nézz olyat ami àllítható, vagy gyerek méretű

"

Gratula..

Ezen az oldalon volt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-ki..

2022. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%
Betegsége van annak, aki szereti a bizsut… hát sírok. Te férfi vagy, ugye? Gondolom a nőket próbálod kb megvenni arannyal és azt állítod, hogy csak az szeretik. Képzeld, a legtöbb nő és lány, akit ismerek, szeret bizsut hordani, mert szépek is vannak. Nem, nem műanyag vackok, az kacat, nem ékszer. De pl. a Swarowski (mint a 17-es válaszban az első kérdésben) is bizsu. Aki azt szereti, az beteg? Hát te hülye vagy. És értelmetlen, amit írsz, nem is tudom, hogy honnan jönnek ezek. A parfüm személytelen vacak, én akkor már veszek magamnak inkább, a mástól kapott 90%, hogy nem fog tetszeni. Ne legyél ilyen buta, ez már a szánalmas kategória. (Egyébként megsúgom, a legtöbb nő a parfümnek meg az aranynak kevésbé örül, mint egy személyesebb ajándéknak, amiről az ajándékozó tudta, hogy tetszeni fog neki. Legyen az bizsu, könyv, dísznövény, stb.)
2022. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!