Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nagyon ciki lenne?

Nagyon ciki lenne?

Figyelt kérdés

Anyukámnak vasárnap lesz a szülinapja, amit csak 6 után tudunk ünnepelni, mert apukamnal töltöm a hétvégét.

Vettem neki egy pepcos nyaklánc ékszert vagy mit, és nem tudom hogy ilyet illik-e adni /adható-e.


2022. szept. 15. 17:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
47%

20 író teljes igazad van. A nők abszolút nem vágynak a pénzre. Elvannak egy kis biciklivel amin van egy pici kosártartó meg csengő. Az előbb csináltam egy kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__1..

Kérlek egy fél pillanatos nézd meg a weboldalakat. Csak egy pillanatra néz bele mindnek a videóiba. Utána hirdesd tovább az igét amit hiszel. De tudod remélem hogy ezt az egész támadásodat csak azért csinálod hogy bosszants engem. Mert ha nem, és te neked elég egy könyv vagy egy desszert vagy acél bizsu hát és úgy hogy mondjuk még 50-60 alatt vagy, akkor bizony téged leszedáltak. Sajnos ez nem csak a külső emberektől van hanem az élettől is. Mert néha kedveskedik dolgokkal. De legyél boldog. Amúgy az átlagos bevételem 100-200 körül van mindentől függ. De a lányomnak nincs bizsuja. Van egy aránylánca, egy valamilyen gyűrűje és kész. De szerencsére nem ez a hobbija hogy teli rakja magát ékszerrel, mint egyesek..

És amúgy elnézést hogy így késik a válaszom de van másik fórum is és ki van pipálva itt nekem hogy kérek leveles email értesítéseket de nem küld semmit sem az oldal. Pedig azonnal jelzi az új levelet.

utó: aki bizsut visel az nem beteg én ilyen nem mondtam. Az egyszerűen gyerek. Gyerkőc. Mókus. Kis egér.

2022. okt. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy látom, többen is betegnek tartanak téged a hülyeségeiddel.

A belinkelt kérdésnek semmi köze a témához, ezek tipikus tinihülyeségek.

Az meg, hogy azzal dicsekszel, hogy nincs jövedelmed, még szánalmasabb dolog.


Nekem igenis sokkal többet jelent egy könyv, mint egy parfüm, ami igen valószínü, hogy nem tetszik, és ha szerinted egy nö akkor nö, ha aranyat akar felhamozni, meg az ajándékok értékét pénzben méri, az csak téged minösít le, de nagyon

2022. okt. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!