Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Saját készítésű ajándék...

Saját készítésű ajándék ötletek születésnapra?

Figyelt kérdés

Bajban vagyok, a nővérem most fogja ünnepelni pár nap múlva a 29 . születésnapját. A kicsit sablonosabb hagyományos ajándékokkal ellentétben gondoltam valami saját készítésű, kreatív dologgal lepném meg ( én szeretném elkészíteni )amiről én jutok majd neki eszébe.


Fogalmam sincs mit tudnék csinálni. :SS



Sajnos a sütés/főzés kivitelezhetetlen.



Van valami ötletetek? Ti mivel ajándékoztátok meg a tesótokat ?


2022. okt. 4. 16:36
1 2
 1/19 anonim válasza:
6%
Én a tesom egy doboz pókkal ajándékoznám meg😇
2022. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 pancsi22 válasza:
56%
Most ez csak hirtelen jutott eszembe, de mondjuk egy fotóalbum. Mivel ő az idősebb, gondolom, hogy van olyan képetek, amin kisbabaként tart téged. Egy oldal egy év képeit tartalmazná, és akkor kezdhetnéd a babás fotókkal, utána, amikor egy éves voltál, kettő és így tovább. Remélem, érthető valamennyire. :)
2022. okt. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Házi krémlikőr, ha szeret ilyesmit. :) nagyon könnyű és finomakat lehet csinálni. Pl marcipán nálunk a kedvenc.


Fotóalbum is nagyon jó ötlet.

2022. okt. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Kései Sirató ***** válasza:
78%

Házi süti, és/vagy festett kavics, keress valahol egy nagyobb kavicsot és színes temperával, vagy vízfestékkel színezd, fesd egyedivé!


Így:


[link]

2022. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Szalvétatechnikával pl zsepitartó vagy teafilteres doboz? Én többször csináltam már ilyesmit ajándékba, amikor nem volt ötletem, és mindig sikere volt.

[link]

2022. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%
Exploding box.
2022. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Hát....Hacsak nem vagy kiemelkedően tehetséges valamiben, márpedig egyértelműen nem vagy az, ha itt gondolkodsz mit készíts, inkább hanyagolod. Ezek a kézzel készített vackok max anyunak meg a nagynak okoznak örömet az 5 éves kisgyerektol
2022. okt. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

7 Ha nem tudsz normálisan válaszolni a kérdésesre akkor inkább ne válaszolj!

2022. okt. 6. 14:05
 9/19 A kérdező kommentje:
*kérdésemre
2022. okt. 6. 14:05
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

És én miért lettem lepontozva..? Az exploding box kreatív, mehetnek bele képek, édesség, apróbb ajándékok.

Rengeteg ötlet és tutorial van hozzá neten, mivel vágás, hajtogatás, ragasztás az egész, egy kevésbé kreatív ember is elboldogul vele.

Mi a nem hasznos?

2022. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!