Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Saját készítésű ajándék...

Saját készítésű ajándék ötletek születésnapra?

Figyelt kérdés

Bajban vagyok, a nővérem most fogja ünnepelni pár nap múlva a 29 . születésnapját. A kicsit sablonosabb hagyományos ajándékokkal ellentétben gondoltam valami saját készítésű, kreatív dologgal lepném meg ( én szeretném elkészíteni )amiről én jutok majd neki eszébe.


Fogalmam sincs mit tudnék csinálni. :SS



Sajnos a sütés/főzés kivitelezhetetlen.



Van valami ötletetek? Ti mivel ajándékoztátok meg a tesótokat ?


2022. okt. 4. 16:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
10 én nem pontoztalak le!
2022. okt. 6. 14:36
 12/19 NTBS ***** válasza:
71%
Közös fotóval ellátott bármilyen használati tárgy.
2022. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
54%
Én se értem, miért erőlteti mindenki ezt a saját készítésű hülyeség dolgot. Élő ember nem örült még ilyesminek. Értem h nincs pénzed, de ennél még egy tábla milkacsoki is jobb, arra csak van 400 forintod.
2022. okt. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
21%
A közös fotót se erőltessétrk :(
2022. okt. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
esetleg valamilyen 3ds kézzel készített szülinapi képeslap? pinteresten/neten nagyon sok jó ötlet van hozzá
2022. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem némelyik válaszolót. Az fel se merül bennetek, hogy a kérdező jól ismeri a saját testvérét, és azért akar neki saját készítésű ajándékot adni, mert tudja, hogy örülne neki? Lehet, hogy nektek furcsa, de vannak emberek, akik szeretik az ilyesmit. Nekem is a mai napig ki van téve a szobámba az összes rajz, nyomtatott kép, origami és minden egyéb, amit valaha a testvéreimtől vagy az unokaöcsémtől kaptam.


Nem tudom aktuális-e még, de azért írok pár dolgot:

Papírból lehet hajtogatni aranyos figurákat. Én egyszer egy ilyet kaptam, mert gyerekként szerettem a Pokemont: [link]

Ennél persze sokkal komolyabb minták is vannak, ezt még akkor készítették a kisebb testvéreim, amikor gyerekek voltak.

Vagy például a nővérem egyszer készített nekem egy montázst a kedvenc mangakaraktereimből, kinyomtatta kb. A/3-as méretben, és beletette egy Ikeás képkeretbe. Nagyon jól néz ki, azóta is kinn van a falamon.

Vagy összeállíthatsz neki egy felnőtt színezőt olyan témában, amit szeret. Interneten sok képet lehet találni ilyesmihez.

2022. okt. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
44%

16!


Nos, nem. Ugyanis ha jól ismerné a testvérét, fel se merülne, hogy itt kérdezze meg, mit csináljon neki, hanem TUDNÁ, hogy minek örülne.

2022. okt. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
35%
Rajzol le neki valamit. Hagyományos papírra. De ezt csak azért mert ezt akkor is meg tudja nézni amikor nincs közelében az életfontosságú számítógépes dolgai. Bizonyos rajzok sokat mondhatnak rólad neki, amit nem biztos hogy elmondanál neki. Tehát a rajzod nagyon személyes ajándék is lehet. A lányomnak az egész napja a rajzolásra megy el. Ő ezt annyira szereti mint én az éttermeket vagy a mozit. És minden nagyobb alkalommal kapok tőle egy személyes rajzot. Ugyan tablet pc-n készíti de mindegy. És végül is több rajzába belecsempészte azt amit nagyon elrontott... Persze azonnal észre vettem a rajzban hogy bocsánatot kér eme formában. Na tehát egy személyes rajz az elégé sokat ér, ha szereted őt.
2022. okt. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
53%
#13 pedig én igenis örültem, mikor a párom rajzokkal lepett meg!
2022. okt. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!