Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit készítsek a nevelőapumnak?

Mit készítsek a nevelőapumnak?

Figyelt kérdés

Nem vettem neki még semmit, és ma lesz a szülinapi bulija. Most itthon vagyok kicsit betegen. Rajzolni nem akarok, mert az olyan ovis.... Szerintem úgy délután 5-ig lenne időm elkészíteni. Esetleg barkácsolós oldalt ha tudna valaki küldeni. Vagy leírni. FONTOS!!! Nagyon sok mindent köszönhetek neki és nem akarok erre a szülinapjára nem adni ajándékot.

14/L. Nevelőapum: 30. szülinapja van.



2013. márc. 22. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Fesd le a biciklijét rikító citromsárgára, látszik a sötétben!
2013. márc. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hat elegge utolso pillanatra hagytad. ilyenkor erdemes valami kepet bekeretezni. vagy egy sima fa keretet kidisziteni bele ehy kozos kepet
2013. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
14 évesen igazán szétdobhatnád már a lábad a nevelőapunak
2013. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Uram Isten hogy még léteznek ekkora kretén emberek mint az utolsó! Egy 14 éves lánynak nem ilyeneket kéne irogatni de meglátszik hogy a te szüleid nem foglalkoztak veled! IQ bajnok!!! Az ilyen segfejeket kéne kiirtani! Gondolom fiú lehetsz, valószínűleg nem fogom irigyelni azt a nőt aki össze áll egy ilyen segfejjel mert nem szívesen hagynám a lányom vele! Te Pedofil!



Kedves Kérdező! Ne haragudj a trágár beszédért de muszáj volt! Hogy sikerült a nevelő apud szülinapja, sikerűlt valamit adnod neki?

2013. márc. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jól sikerült a szülinapi buli, narancsrózsákat csináltam neki :) (úgy kellett, hogy a narancsot késsel úgy kellett megpucolni, hogy körbe lejöjjön a héja, és feltekerni. Csináltam egy párat, és egy szép tálba tettem :) )
2013. márc. 26. 17:24
 6/6 anonim válasza:
:) Akkor biztosan jó lett :))) Akkor csak nem volt olyan el veszett az ügy :)
2013. márc. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!