Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátomnak a 29....

Mit vegyek a barátomnak a 29. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Mindent meg tud venni amit akar. Mikor kérdeztem, hogy mi kellene, azt mondta, hogy azt szeretné, hogy örökre együtt maradjunk.

Kimondottan hobbija nincs, a barátaival szokott kimenni sörözni, azon kívül rengeteget dolgozik.

A parfümöket szereti nagyon, de azt mondta, hogy már van elég, többet nem vesz magának, míg el nem fogynak.

Sajnos semmi ötletem nincs.

Valami kézzel foghatót szeretnék neki adni, ami nem túl nyálas.

Ékszereket nem hord



2022. okt. 10. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

pont, hogy kevésbé kézzelfogható ajándékban gondolkoznék ebben az esetben.

inkább valami élmény jellegűt, amibe érezhetően odatetted magad s így kellően személyes. írtad, hogy sokat dolgozik: csak tud, mi az, amivel jól ellazul.

2022. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*csak tudod, mi az, amivel jól ellazul, kikapcsolódik, örül neki
2022. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Vegyél maganak szexi fehérnemúket, amelyeket csak ő láthat!
2022. okt. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
53%
vigyed ki valahova vagy csak ennyit nem tudom hol laksz szép hely kilátás pici piknik?
2022. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
de ha ez nyálas szövetkezz a barátaival, mindenki hallgat aztán ott lesz az összes haver. még jobb, piknik hely, túzcsinálás haverok csak tudnak inni-enni hozni
2022. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Minek venni valamit egy olyannak, aki "Mindent meg tud venni amit akar."
2022. okt. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Peniszgyurut. Mi pont 29. Szulinapunkra vettunk szexjatekokat, hat oszinten ennel jobb dolog nem letezik
2022. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Nekem is 2 héten belül lesz 29 éves a párom.


Én megsütöm a kedvenc tortáját, délután túrázni megyünk, az estére pedig vettem egy szexi fehérneműt és szextársast.


Mivel ő is mindent meg tud venni magának, ezért mindig igyekszem/igyekszünk élményeket adni a másiknak. A jelenlegi gazdasági helyzetben most "csak" ez lesz az ajándék.


Szerintem egy élmény vagy akár egy általad készített vacsi/torta és valami szexszel kapcsolatos esti program jó lehet.


De nyilván Te ismered.

2022. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Élményt adj neki.
2022. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!