Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen köszöntést írnál...

Milyen köszöntést írnál annak, akinek csak a hónapot tudod, hogy mikor született és nincs kitől megkérdezd, viszont fel akarod köszönteni? Kitérnél rá hogy sajnos a napot nem tudod?

Figyelt kérdés
És ha igen milyen megfogalmazásban, hogy ne legyen ünneprontó és rád nézve zavaró... ?

2022. okt. 15. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Sehogy nem köszönteném fel. Ha nem vagyunk olyan jóban, hogy napra pontosan tudjam a születésnpaját akkor felesleges.

Ha mindenáron fel akarod köszönteni finoman vezesd be a beszélgetésbe, hogy magától mondja el mikor van a születésnapja.

2022. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy.
2022. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én magamból indultam ki. Szóval ha valaki nekem azt mondja, hogy tudom most volt valamikor a születésnapod, és felköszönt, akkor annak örülök és jól esik és nem azon agyalok hogy miért jegyezte meg hogy mikor van napra pontosan. Szóval hogy a gesztus fontosabb, mint a precizitás.
2022. okt. 15. 23:14
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Baromság.
2022. okt. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Éljenek sokáig/Isten éltesse az oktöberiek(et)! Plusz szmájli.

Valahogy így.

2022. okt. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hónap utolsó napján írok neki egy üzit, hogy: Boldog szülinapot kívánok így utólag. :D
2022. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Ez valószínűleg a legszarabb csajozós módszer, amit valaha hallottam. Én pirulok a kérdést olvasva.
2022. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!