Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Fotóalbum készítése házilag?

Fotóalbum készítése házilag?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyukámnak nemsokára szülinapja lesz, nyomtattam képeket ajándékként, viszont nem tudom milyen formában adjam neki. Gondoltam a fotóalbumra, de nem tudom hogy, mert jelenleg nem tudok vásárolni semmit hozzá, és nem tudom mit lehet kínozni csak az itthoni dolgokból. És nem akarom szörnyű gyereknek érezni magam, hogy nem tudok neki adni egy szép, személyes ajándékot. Előre is köszönöm a válaszokat!

2022. nov. 29. 19:10
 1/5 A kérdező kommentje:
jaj, most látom, elnézést, *kihozni*
2022. nov. 29. 19:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy teljesen egyszerű fotóalbumot, szerintem 1000 forintért simán találsz, annak a borítóját dekoráld ki, a képek mellé meg szintén odabiggyeszthetnél kis rajzocskákat és üzeneteket, illetve matricákat, ha vannak
2022. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az árával van a baj, csak nem városon lakom, és az elkövetkezendő napokban egyáltalán nem is megyek be a városba. Ezért gondoltam, hogy esetleg mit tudnék kezdeni az itthon meglevő cuccokkal (ragasztó, füzet, a képek)
2022. nov. 29. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor ugyanazt javaslom mint az előbb, csak ragaszd be a képeket a füzetbe.
2022. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá arra, hogy scrapbook, találsz ötleteket.
2022. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!