Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan ünnepelted az ötvenedik...

Hogyan ünnepelted az ötvenedik(már aki elmúlt annyi, vagy ha hozzátartózód azt is elmesélheted) Meglepetés buli? Valami különleges bakancslistás tevékenység? Esetleg egy utazás amire régóta vártál?

Figyelt kérdés
Vagy sehogysem, csak belül? Írjatok, hozzátartozókét is elmesélhetitek. Ki hogy élte meg..

2023. jan. 12. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Tesómnak (nő) meglepetésbulit tartottunk vagy 30-an, kajarendeléssel mindennel egy kibérelt helyen. Én amikor annyi lettem megmondtam, hogy semmi bulit nem akarok, elmentem egy jó krimóba, bealapoztam, aztán hazamentem, átjött egy barátom és jól berúgtunk. 52F.
2023. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Én még 22 éves vagyok, így az 50. elég messze van, de apukám az első covidhullám, lezárások, egyebek előtt ünnepelte pont az 50. születésnapját. Az volt kb. az utolsó alkalom elég sokáig, hogy együtt volt mindenki, család, barátok, rokonok.


A kedvenc éttermébe lett szervezve meglepetésbuli, előtte már felköszöntötte a baráti társaság és a család is külön-külön, így nem sejtett semmi mást, nem számított rá.

A balatoni nyaralónkban volt, ahová én rángattam el, mondván, hogy ott felejtettem a laptopomat és tanulnom kell róla, de egyedül nem akarok a sötétben hazavezetni onnan, vigyen el. Ott pedig volt a kb. 60 legközelebbi barátunk és rokonunk. Előre fel lett díszítve az egész ház belülről, volt svédasztalos vacsora is, tortázás után pedig buliztunk másnap reggelig, amíg ki nem nyitott a közelben lévő lángosozó. Alapjáraton nagyon szeretünk a barátainkkal, rokonainkkal lenni, bulizni, de az a születésnap tényleg jól sikerült.

A barátaitól közös tandemugrást kapott, anyukámtól és a nagyszülőktől pedig az álomautóját, amire előzetesen 1,5 évet kellett várni, teljesen titokban (gyártás miatt).

2023. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyám családi körben. Apám szervezett egy soron kívüli osztálytalálkozót, semmi különös nem volt, kibéreltek egy termet és rendeltek szendvicseket meg sütiket meg innivalót. Mivel ugye akkor mindenki akkoriban töltötte az 50-et (plusz-mínusz pár hónap), egy kicsit mindenkit megünnepeltek.
2023. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, a többit sem szoktam.
2023. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Belül sem.
2023. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!