Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szülinapra e-book?

Szülinapra e-book?

Figyelt kérdés

Most lesz áprilisban a 18. szülinapom. Eddig sosem ünnepeltük meg nagyon a szülinapjaim, csak kaptam apától szó szerintegy egy tábla csokit. És mostanában apa túlságosan is nézi az árakat. De nagyon szeretnék egy e-bookot, és nézegettem az árait is... egy kb. 25-40 ezer forintosra gondoltam. Csak így is nagyon sok mindent kapok anyagilag is, és apa fizeti a könyveimet, a sportot meg kb. mindent...

Apukám egy kicsit furcsa... Felhoztam neki, hogy életemben először elmehetnék vele étterembe, de elvetette, és ezért vagyok egy kicsit elbizonytalanodva, hogy elmondjam-e neki...



2023. febr. 20. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el nyugodtan. Nagyon praktikus, sok könyv elérhető ingyen. És úgy általában is az e-könyv változata olcsóbb egy könyvnek, mint a hagyományos.
2023. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Margit e-book olvasót szeretnél. Nincs tableted? Arra is letoltheted a könyveket
2023. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 NTBS ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. Legfeljebb nemet mond.
2023. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
2: tabletnek teljesen más a kijelzője, nem tesz jót a szemnek azon olvasni sokat.
2023. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%

Nekem nem jött be.


Szerintem sokkal jobb egy könyvet fizikálisan kézbe venni, megszagolni a papír illatát, lapozgatni stb :)

2023. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Megkérdeztem, és nem mondott nemet, csak egy kicsit h"lyének néztek...


Az a baj, hogy itthon csak én olvasok, és a többiek nem értik, higy milyen jó érzés is egy könyv...


5* Én is nagyon szeretem a papír alapút, főleg az illatát is...

Csak amiket angolul olvasnék, az nincs meg itthon a könyvtárban. És nem szeretném úgy megvenni, hogy csak max. 2*ször olvasom el.


Ui. köszi a válaszokat!! <3

2023. febr. 21. 20:39
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Telefonra is le lehet tölteni ebook olvasót, amíg meg nem lesz az igazi.
2023. febr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó dolog az e- book.

Én is rengeteget olvasok és a lakás tele van könyvekkel. Sokat el kellett ajándékoznom, mert nem férnek már el.

Szeretem nagyon a hagyományos papír könyvet, de a helyhiány miatt már szinte csak e- bookra veszek olvasni valót.

Az is egy előnye, hogy olcsóbbak így a könyvek.

2023. febr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
#4 Hülyeség, hogy a tabletek kijelzője nem tesz jót a szemnek, ezt több évnyi aktív használat után mondom. Az eink kijelzők vitathatatlan előnye ugyanakkor, hogy akár tűző napon is jól láthatók. Ha erről nincs szó, egy tablet is tökéletesen megfelel olvasáshoz. Még nagyobb is, ritkábban kell lapozni. De ennyiért nem nagyon van jó.
2023. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!