Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szülinapra idézetek nagymamáknak?

Szülinapra idézetek nagymamáknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 9 hónapos a kislányom és szeretnék a 2 nagymamának egy-egy szülinapi idézetet. Egyszerre van a szülinapjuk. Én nem vagyok egy kreativ aki magatol irna ilyen pityergős sorokat 😁 google barátom sincs segítségemre mert ott már nagyobb gyerekek szemléletéből valók az idézetek. Pl(mennyit jatszanak a jatszoteren egyutt, hogy viszi oviba, suliba es hat ezek nem akrualisak) Kérlek segítsetek nekem 🥺

2022. dec. 8. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a "pityergös sorok" meg "idézetek" kifejezetten utálatos dolgok, ettöl mindenkinek elmegy a kedve is az élettöl.

Ha valamit közölni akarsz, írd le a saját szavaiddal, minden csöpögös, nyálas stílus nélkül, annak legalább örülni fognak, az ilyen ostobaságoktól viszont csak idegesek lesznek.

2022. dec. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy fotót a kislányodról egy tenyér lenyomattal dátumozva és azt add nekik. Majd, ha nagyobb lesz ő ír hozzá kedves üzenetet.
2022. dec. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem 1es az allaspontodat de nem ezt kérdeztem 😁. Nyilvan nem kérnék ilyet ha a 2 mama nem szeretné az ilyeneket.... Csak én nem vagyok kreativ hozzá de imádják. Ha te nem akkor ez van elfogadom a velemenyed csak nem találom hol kérdeztem, hogy szerintetek szükséges e vagy sem.....
2022. dec. 9. 10:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm már nem aktuális kaptam privátban csodaszép verseket.
2022. dec. 9. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!