Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Egy 10 éves "nagylánynak" jó...

Egy 10 éves "nagylánynak" jó szülinapi ajándék lenne ez? Bövebben lent

Figyelt kérdés
Hercegnős ajándékcsomag ami tartalmaz egy tudfürdőt,egy mosakodó habot,egy fésülést könnyítő sampont és egy varázstollat.szerintetek örülne neki,vagy már nagylány hozzá? (elnézést ha rossz kategória)
2023. jún. 6. 06:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a húgomból tudok kiindulni, ő neki ez nem lenne találó. Ő sokat olvas, egy könyvnek jobban örülne, ami érdekli. De itt jön be az, hogy őt mi érdekli.
2023. jún. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Attól függ. Vannak korán érő lányok, meg olyanok, akik még később is kislányok maradnak. Én utóbbi voltam, bár sose voltam hercegnős. Néhány osztálytársamnak biztos nem lett volna találó, de nem ismerjük az ünnepeltet.
2023. jún. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Illetve azt sem, milyen a viszonyotok. Vagy esetleg gyerekzsúrra lesz?

Én az unokahúgomnak a Pepcoban vettem olyan noteszt, aminek a borítója szőrmés és olyan, mint egy eper. Hozzá tollat. Lehet láthatatlan tintás tollat is venni, ami uv fény alatt látszik csak.

Meg ő szeret rajzolni. Lehet ilyen kaparós készletet is venni, ami fekete lap és kikaparja és alatta színes és kép jön ki... Ilyesmi.

2023. jún. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem feltétlenül: már 10 évesen is talán kialakult, melyik tusfürdőt használja, melyik jó a bőrének.

A varázstollhoz talán már idős, bármi is legyen az.

2023. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Attól függ! Van, aki még simán babázik ennyi idősen. Neki a varázstoll is tetszik, hidd el!

Ezért írtam, hogy nagy különbségek lehetnek.

2023. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az ilyen hercegnős cuccokhoz azért már elég nagy. De te ismered a kislányt.
2023. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Az én lányom 9,5, nem örülne neki
2023. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én nem gondolnám hogy ez tizenév végi dolog.pl a göndör haját most is fésülés könnyítő samponnal kezelik,a hercegnős dolgok pedig eddig is érdekelték,tisztálkodni a 10 évesek is szoktak...nem?köszönöm a válaszokat!a keresztlányomnak lesz egyébként.
2023. jún. 7. 18:47
 9/14 A kérdező kommentje:
na,kezdtek összezavarni!de hogy tükröződik hogy mindenkinek milyen más az ízlése...az egyik 11 éves lánynak tetszene mint ajándék a másiknak egyáltalán nem....azért még mindig ugy gondolom hogy a keresztlányomnak tetszene,meg amugy is mindent megkap a szüleitől,tehát a frinc franc játékok kilőve.....ez a csomag pedig még praktikus is.
2023. jún. 7. 18:48
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a lényeg. Mi nem tudjuk megmondani, hogy a te 10 éves keresztlányodnak tetszeni fog e. Őt te ismered 🤷🏼‍♀️
2023. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!