Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Egy 10 éves "nagylánynak" jó...

Egy 10 éves "nagylánynak" jó szülinapi ajándék lenne ez? Bövebben lent

Figyelt kérdés
Hercegnős ajándékcsomag ami tartalmaz egy tudfürdőt,egy mosakodó habot,egy fésülést könnyítő sampont és egy varázstollat.szerintetek örülne neki,vagy már nagylány hozzá? (elnézést ha rossz kategória)
2023. jún. 6. 06:42
1 2
 11/14 NTBS ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2023. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
játékot kap a szüleitől meg a testvéreitől bőségesen,tavaly könyvet kapott,és nem kényszermegoldásnak gondoltam,csak megláttam egy újságban és megtetszett.hát Én nem tudom hogy mennyire örülne ha csokoládét kapna a szülinapjára
2023. jún. 10. 08:12
 13/14 A kérdező kommentje:
ja,és Én pl örültem volna ilyesminek is ennyi idősen,mondjuk nem is voltam egy elkényeztetett gyerek,és a sajátjaim sem azok,bárminek örülnek még a hasznos és praktikus dolgoknak is,pedig még nincsenek 10 évesek.
2023. jún. 10. 08:17
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért kérdezed, ha már eldöntötted?

Én is mindenre azt mondtam, hogy tetszik, még akkor is ha nem tetszett kiskoromban is, pedig én tárgyi dolgokban sok mindent kaptam. Ajándék lónak ne nézd fogát címszóval. De ettől lehet praktikusat adni. Ha a keresztanyja vagy akkor normál esetben ismered a kislányt. Tudod milyen a stílusa. Tusfürdőt abban az esetben adnék ha tudom milyet használ. Én sem szeretek mást használni, mint amit megszoktam.

Én még felnőttként is örülök a tollnak, mert imádom a szépen fogó tollakat. De ő is szereti?

Lényeg a lényeg hogy te ismered jó esetben. Olyat vegyél amiről tudod hogy azért örül neki.

Szélsőséges, de egy rockernek sem adsz csillámpónit.

2023. jún. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!